Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2018 » Апрель » 13 » Ericsson та Ambra Solutions розгорнуть найглибшу LTE-мережу на копальні в Канаді

Размещение новостей компаний

Ericsson та Ambra Solutions розгорнуть найглибшу LTE-мережу на копальні в Канаді

Распечатать: Ericsson та Ambra Solutions розгорнуть найглибшу LTE-мережу на копальні в Канаді | Комментировать: Ericsson та Ambra Solutions розгорнуть найглибшу LTE-мережу на копальні в Канаді
Ericsson (NASDAQ: ERIC) та Ambra Solutions розпочали будівництво найглибшої в світі мережі LTE Advanced для компанії Agnico Eagle. Мережа була розгорнута на території золоторудної копальні Ла-Ронд, розташованої в регіоні Абітібі канадської провінції Квебек.

На глибині трьох кілометрів мережа LTE-A забезпечить можливість мобільної передачі голосу та даних. Крім цього, на базі цієї технології будуть запущені кілька сценаріїв Інтернету Речей для підвищення безпеки робіт із видобутку золотоносної руди.

Мережа буде побудована на основі найновіших продуктів портфелю Ericsson Radio System з підтримкою 5G NR. До їх числа входять рішення для бездротової передачі даних та програмне забезпечення, призначені для масового розгортання IoT-застосунків, заснованих на зборі даних від сенсорів.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Ericsson та Ambra Solutions розгорнуть найглибшу LTE-мережу на копальні в Канаді
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 139 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz