Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2019 » Май » 14 » Європа – ближче: відтепер перекази коштів з європейських банків в ОТП Банк миттєві та безкоштовні

Размещение новостей компаний

Європа – ближче: відтепер перекази коштів з європейських банків в ОТП Банк миттєві та безкоштовні

Распечатать: Європа – ближче: відтепер перекази коштів з європейських банків в ОТП Банк миттєві та безкоштовні | Комментировать: Європа – ближче: відтепер перекази коштів з європейських банків в ОТП Банк миттєві та безкоштовні
Клієнтам на сайті ОТП Банку доступна нова фінансова функція – переказ коштів з картки Mastercard європейських банків на картку Mastercard ОТП Банку в Україні.

Механізм переказу дуже простий і працює як звичайний переказ з картки на картку (Р2Р-переказ) в межах України. Зарахування коштів відбувається миттєво.

Ліміт операції без авторизації становить 50 евро (денний та щомісячний ліміт), з попередньою реєстрацією – 150 евро (денний ліміт) та 1000 евро (щомісячний ліміт).

Для реєстрації достатньо ввести адресу своєї електронної пошти та створити пароль.

«Кожна нова digital-можливість, яку ми пропонуємо, – це не тільки додатковий продукт та комфорт для клієнтів. Для нас це постійний стимул бути у цьому вічному перегоні конкуренції та технологій лідерами. Мені приємно відзначити, що ОТП Банк реалізував таку можливість переказів одним із перших серед українських банків», – зазначив Олег Клименко, директор департаменту розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП БАНК».

Зауважимо, до 1-го червня 2019 року скористатися послугою можна абсолютно безкоштовно – ніяких додаткових комісій не утримуватиметься.

Здійснення таких операцій можливе завдяки технологічному партнеру сервісу iPay.ua – сучасній Інтернет-платформі для здійснення грошових переказів та онлайн-платежів, яка співпрацює з провідними платіжними системами Visa та Masterсard.
______________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 74 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz