Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Экспорт/импорт » 2019 » Июль » 19 » Європейський попит на українську техніку. Corum Group отримав нове замовлення з Польщі

Размещение новостей компаний

Європейський попит на українську техніку. Corum Group отримав нове замовлення з Польщі

Распечатать: Європейський попит на українську техніку. Corum Group отримав нове замовлення з Польщі | Комментировать: Європейський попит на українську техніку. Corum Group отримав нове замовлення з Польщі
Польща закуповує українські комплектуючі. Машинобудівна компанія Corum Group (ДТЕК) виграла тендер від Polska Grupa Górnicza S.A. (PGG), найбільшої у Європі гірничодобувної компанії. Литі компоненти для механізованого кріплення виготовлять заводи «Корум Світло шахтаря» (Харків) і «Корум Дружківський машинобудівний завод». Це вже третє замовлення від PGG за рік.

«Більше 750 млн грн – сума замовлень від PGG за останній рік. І це – не тільки інвестиції в економіку країни. Це завантаження наших підприємств, а значить - стабільна робота для 4 тис. працівників. Це зарплати, соціальні гарантії, податки до бюджету», – коментує в.о. генерального директора Corum Group Михайло Потапов.

Відвантаження литих компонентів для кріплень по новому замовленню – на початку наступного року. Торік Corum Group поставив для PGG механізований комплекс зі 140 секцій кріплення ZRP 15/35, який успішно працює на шахті Sośnica. До кінця цього року «Корум Дружківський машинобудівний завод» зробить ще один лавокомплект зі 135 секцій кріплення для іншої шахти PGG - Piast-Ziemowit.

Corum Group виконує замовлення відповідно до європейських стандартів виробництва, про що свідчать міжнародні сертифікати: ISO 9001 про відповідність менеджменту якості та ISO 3834-2:2008 про відповідність якості зварювального виробництва вимогам ЄС.
____________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Європейський попит на українську техніку. Corum Group отримав нове замовлення з Польщі
Увеличить: Європейський попит на українську техніку. Corum Group отримав нове замовлення з Польщі
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 87 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz