Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2018 » Декабрь » 19 » EY Start-up Accelerator розпочинає співпрацю з AZIOT

Размещение новостей компаний

EY Start-up Accelerator розпочинає співпрацю з AZIOT

Распечатать: EY Start-up Accelerator розпочинає співпрацю з AZIOT | Комментировать: EY Start-up Accelerator розпочинає співпрацю з AZIOT
EY Start-up Accelerator – акселераційна програма для високотехнологічних стартапів від компанії EY в Україні – починає співпрацю з розробниками нового діджитал-рішення для «розумного будинку» – платформи “AZIOT”. AZIOT є комплексною системою автоматизації житлових та нежитлових приміщень.

Команда EY Start-up Accelerator сприятиме розвитку рішення AZIOT у рамках українського сектору девеломпенту й управління нерухомістю та виходу компанії на міжнародні ринки.

AZIOT (Internet of Things від А до Z) — це комплекс розумних рішень Smart Home на базі IoT платформи AZIOT, що допомогає людям керувати безпекою, комфортом та витратами квартир, будинків, офісів та інших об’єктів зі смартфону. Зокрема, надається можливість управляти комунальними послугами, дистанційно контролювати протікання води та якість повітря. «Розумні» домофони, відеоспостереження, синхронізація статистики та банківських платежів для ОСББ і керуючих компаній та багато іншого – все це частина рішення AZIOT. Платформа вже успішно працює в багатьох квартирах Києва.

«У часи технологічних змін компанії, що прагнуть розвитку, намагаються адаптувати свою діяльність на всіх рівнях і застосовувати нестандартні підходи. EY Start-up Accelerator готовий підтримати як корпоративних клієнтів у впровадженні інновацій, так і стартапи, що пропонують дієві рішення у галузі інновацій та технологій. Так, AZIOT є високотехнологічною пропозицією, що поєднує вдале співвідношення ціни та якості продукту. Таке гнучке технологічне рішення для ринку нерухомості є дійсно актуальним», – прокоментував Олексій Імас, лідер EY Start-up Accelerator в Україні.

Завдяки участі в EY Start-up Accelerator стартапи мають можливість отримати низку послуг, які допоможуть налагодити ефективні бізнес-процеси та підготувати компанію до прозорих венчурних інвестицій. Серед стандартних послуг EY Start-up Accelerator, зокрема: спілкування з інвесторами, залучення фінансування, розроблення сценаріїв стратегічного розвитку та ін.
__________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 70 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz