Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2018 » Май » 29 » Фанати Київстар за фінал «Ліги чемпіонів» використали 8,2 ТБ дата-трафіку на НСК «Олімпійський»

Размещение новостей компаний

Фанати Київстар за фінал «Ліги чемпіонів» використали 8,2 ТБ дата-трафіку на НСК «Олімпійський»

Распечатать: Фанати Київстар за фінал «Ліги чемпіонів» використали 8,2 ТБ дата-трафіку на НСК «Олімпійський» | Комментировать: Фанати Київстар за фінал «Ліги чемпіонів» використали 8,2 ТБ дата-трафіку на НСК «Олімпійський»
Лідер телеком-ринку України посилив мережу 3G та 4G на стадіоні та в фан-зонах столиці, щоб кожен учасник міг поділитися враженнями від перегляду матчу «Реал» - «Ліверпуль».

26 травня на НСК «Олімпійський» і в фан-зонах «Ліги чемпіонів» було майже 230 тис. абонентів Київстар. З них 22% - 4G-користувачі. Вони проговорили 1,5 млн. хвилин (вхідних та вихідних), відправили 767 тис. SMS, а також використали 8,2 ТБ даних. Це можна порівняти з 8 роками прослуховування музики в хорошій якості або з 1 роком перегляду відео (1080р). Основне використання дата-трафіку – відео-стримінг, мессенджери та веб-серфінг. На них припало 35%, 26% і 19% трафіку даних відповідно.

«Київстар ініціював оновлення мережі на «Олімпійському», щоб кожен учасник міг поділитися найяскравішими моментами матчів, концертів, виступів. І нам все вдалося. Це було б неможливо без якісного 4G-зв'язку в діапазоні 2600 МГц», - говорить Петро Чернишов, президент Київстар, СЕО Бізнес Одиниці Євразія VEON.

Нагадаємо, що для використання 4G потрібно підготувати свій гаджет та SIM-карту. Абоненти Київстар можуть перевірити, чи підтримує їх смартфон і SIM-карта зв'язку четвертого покоління за допомогою USSD-кодів: *245*5# виклик – для перевірки смартфона; *245*4# виклик – для перевірки SIM-карт. Замінити SIM-карту на USIM з підтримкою 4G можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар. Так само компанія пропонує широкий вибір 4G-смартфонів і гаджетів за вигідною ціною в магазинах і на сайті https://shop.kyivstar.ua/ua/.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 151 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz