Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Презентации » 2016 » Ноябрь » 16 » Фестиваль «Нове британське кіно» стартує у Харкові 17 листопада

Размещение новостей компаний

Фестиваль «Нове британське кіно» стартує у Харкові 17 листопада

Распечатать: Фестиваль «Нове британське кіно» стартує у Харкові 17 листопада | Комментировать: Фестиваль «Нове британське кіно» стартує у Харкові 17 листопада
17 листопада фільмом-володарем «Золотої пальмової гілки» Каннського кінофестивалю – драмою Кена Лоуча «Я, Деніел Блейк» – відкривається у Харкові щорічний фестиваль «Нове британське кіно», який проводить Британська Рада в Україні спільно з компанією «Артхаус Трафік».

«Я, Деніел Блейк» – нова робота живого британського класика Кена Лоуча. Дворазовий лауреат Канн, Лоуч є одним із головних представників течії соціальної критики у світовому кіно. Народившись у сім’ї шахтаря, він зумів пробитися у світ кінематографа і протягом життя був удостоєний почесних нагород за професійні досягнення від Європейської кіноакадемії, а також міжнародних фестивалів у Берліні, Венеції та Локарно. Герой його нової картини – звичайний тесля, який через проблеми зі здоров'ям втрачає можливість заробляти і змушений вступити у боротьбу з бюрократією у сфері соціального забезпечення. «Мене надихають люди, які чинять опір», – стверджує режисер.
До програми «Нового британського кіно» увійшла нова комедія від творця «Ірландця» та «Голгофи» Джона Майкла Макдона «Війна проти всіх». Комедія «Чарівні чудові» розповідає про дружбу дивакуватої дівчини, яка мріє про кар'єру дитячої письменниці, та її сусіда – немолодого буркотливого вдівця. За традицією, «Нове британське кіно» представляє глядачам добірку найкращих короткометражок за версією Британської кіноакадемії (BAFTA) «Британія. Коротко».

«Британська Рада із гордістю проводить фестиваль нового британського кіно в Україні вже в шістнадцятий раз. Ми сподіваємося, що глядачі усіх шести міст скористаються шансом побачити найкращі приклади британського таланту і креативності у кіно», – коментує директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс.

Цього року «Нове британське кіно» відбувається у Дніпрі, Києві, Львові, Маріуполі, Одесі та Харкові за підтримки офіційного партнера, житлового комплексу «Нова Англія», та партнера фестивалю –національного телеком-оператора «Київстар». У Харкові покази відбуваються у кінотеатрі «8 ½». Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Фестиваль «Нове британське кіно» стартує у Харкові 17 листопада
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 345 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz