Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2017 » Май » 1 » ФІНАНСОВИЙ АУДИТ ПІДТВЕРДИВ УСПІХИ ДП МА «БОРИСПІЛЬ» У 2016 РОЦІ

Размещение новостей компаний

ФІНАНСОВИЙ АУДИТ ПІДТВЕРДИВ УСПІХИ ДП МА «БОРИСПІЛЬ» У 2016 РОЦІ

Распечатать: ФІНАНСОВИЙ АУДИТ ПІДТВЕРДИВ УСПІХИ ДП МА «БОРИСПІЛЬ» У 2016 РОЦІ | Комментировать: ФІНАНСОВИЙ АУДИТ ПІДТВЕРДИВ УСПІХИ ДП МА «БОРИСПІЛЬ» У 2016 РОЦІ
ДП МА «Бориспіль» успішно пройшло річний аудит фінансової звітності за національними стандартами. Згідно з опублікованими висновками, за підсумками минулого року держпідприємство забезпечило значне зростання фінансових показників.

Аудит підтвердив, що у 2016 році доходи держпідприємства зросли ще на 33% до рівня 3,35 млрд грн. При цьому, завдяки реформуванню держпідприємства прибуток до оподаткування було збільшено до рекордних 1,70 млрд грн., що вдвічі більше показників 2015 року.

Високі фінансові результати ДП МА «Бориспіль» було забезпечено завдяки реалізації хабової моделі розвитку аеропорту. Нагадаємо, що за підсумками 2016 року аеропорт «Бориспіль» досягнув максимальних показників за всю історію існування підприємства. Кількість обслугованих пасажирів у 2016 році зросла на 1,37 мільйони - до рівня 8,65 млн осіб. Найбільше зростання досягнене завдяки залученню з іноземних ринків трансферних пасажирів. За минулий рік кількість таких пасажирів збільшилась на 30% з 0,76 мільйонів до рівня 2,31 млн пасажирів на рік.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 298 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz