Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2017 » Август » 13 » Фонд гарантування достроково погасив частину кредиту НБУ у сумі 400 млн грн.

Размещение новостей компаний

Фонд гарантування достроково погасив частину кредиту НБУ у сумі 400 млн грн.

Распечатать: Фонд гарантування достроково погасив частину кредиту НБУ у сумі 400 млн грн. | Комментировать: Фонд гарантування достроково погасив частину кредиту НБУ у сумі 400 млн грн.
10 серпня 2017 року Фонд гарантування вкладів здійснив дострокове погашення частини кредиту НБУ у сумі 400 млн грн.

Завдяки надходженням від реалізації активів банків, що перебувають у процесі ліквідації, відбулося поповнення коштів Фонду на рівні, достатньому для забезпечення безперебійної роботи, як мінімум, до кінця 2017 року. За розрахунками Фонду, створеного запасу коштів достатньо для погашення частини кредиту Національного банку України, що був залучений у 2014 році. Таке погашення не несе загрози фінансовому стану Фонду у найближчій перспективі, зменшує витрати на обслуговування боргу та є першою ознакою стабілізації системи гарантування.

Нагадаємо, що протягом 2014-2016 років для забезпечення виплат відшкодування вкладникам неплатоспроможних банків Фонд гарантування змушений був залучати кредити НБУ і Міністерства фінансів України. Вартість цих запозичень для Фонду становила від 10 до 12,5% річних. Станом на 11.08.17 залишок заборгованості Фонду за цими кредитами складає 68 224,9 млн грн, у тому числі: 8 666,3 млн грн - заборгованість за кредитами НБУ і 59 558,6 млн грн - перед Міністерством фінансів України.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 378 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz