Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2017 » Октябрь » 25 » Фонд гарантування оприлюднив список нерухомості, яка здається в оренду

Размещение новостей компаний

Фонд гарантування оприлюднив список нерухомості, яка здається в оренду

Распечатать: Фонд гарантування оприлюднив список нерухомості, яка здається в оренду | Комментировать: Фонд гарантування оприлюднив список нерухомості, яка здається в оренду
Фондом гарантування вкладів фізичних осіб оприлюднено перелік нерухомості, що може бути надано в оренду (житлові та нежитлові приміщення, що перебувають на балансі неплатоспроможних банків).

Перелік об’єктів розміщений на офіційному сайті Фонду в розділі «Оренда приміщень», в якому зазначено тип приміщення (квартира, паркомісце, торгівельні площі, майновий комплекс, складське приміщення і т.д.), орендодавець (власник), адреса, площа об’єкту, тощо.

У разі зацікавленості в оренді будь-якого з вказаних об’єктів, потенційному орендарю потрібно звернутися з пропозицією до Банку у власності якого перебуває даний об’єкт, або надіслати заявку на електронну пошту: cn-rent@fg.gov.ua. Надіслана потенційним орендарем заявка в подальшому буде направлена на уповноважену особу Фонду на ліквідацію чи тимчасову адміністрацію Банку.

В заявці необхідно зазначити:

- адресу приміщення та його площу;

- подати власну цінову пропозиції та строк оренди;

- контактні дані потенційного орендаря (назву компанії чи ім’я та прізвище), номер мобільного телефону.

Після отримання заявки, відповідальні представники банків у найкоротший термін зв’яжуться для обговорення порядку та умов передачі приміщень в оренду.

Перелік об’єктів нерухомості, що може бути надана в оренду налічує більше 600 об’єктів у різних областях України. Прикладом можуть бути наступні приміщення в м. Києві:

- торгівельні площі в ТЦ «Олімпійський» (приміщення 164 і 164а загальною площею 675 кв. м.);

офісні приміщення на вул. Прорізній, 8 (загальною площею 229 кв. м.).

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 159 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz