Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2017 » Декабрь » 14 » Фонд гарантування та Міністерство фінансів США домовились про продовження співпраці у 2018 році

Размещение новостей компаний

Фонд гарантування та Міністерство фінансів США домовились про продовження співпраці у 2018 році

Распечатать: Фонд гарантування та Міністерство фінансів США домовились про продовження співпраці у 2018 році | Комментировать: Фонд гарантування та Міністерство фінансів США домовились про продовження співпраці у 2018 році
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб та Міністерство фінансів США домовились про продовження співпраці у 2018 році.

«Управління технічної допомоги Міністерства фінансів США (UST-OTA) й далі надаватиме консультаційні послуги щодо виведення неплатоспроможних банків з ринку Фонду гарантування вкладів фізичних осіб України», - говориться у Листі про щорічне поновлення технічного завдання.

Цей документ сьогодні підписали директор-розпорядник Фонду гарантування Костянтин Ворушилін та директор Програми банківських та фінансових послуг (Міністерство фінансів США, управління технічної допомоги) Пол Леонович.

Обов’язки та відповідальність, а також конкретні завдання проекту будуть викладені в Робочому плані/Програмі, яку сторони підготують протягом 30 днів після дня підписання цього листа про щорічне подовження проекту.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 170 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz