Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2017 » Июль » 2 » Фонд гарантування зазначає, що позичальники «Банку Михайлівський» відгукнулися на запропоновані умови реструктуризації

Размещение новостей компаний

Фонд гарантування зазначає, що позичальники «Банку Михайлівський» відгукнулися на запропоновані умови реструктуризації

Распечатать: Фонд гарантування зазначає, що позичальники «Банку Михайлівський» відгукнулися на запропоновані умови реструктуризації | Комментировать: Фонд гарантування зазначає, що позичальники «Банку Михайлівський» відгукнулися на запропоновані умови реструктуризації
Фонд гарантування зазначає, що позичальники ПАТ «Банк Михайлівський» відгукнулися на запропоновані умови реструктуризації. Як свідчить статистика, з моменту запровадження умов реструктуризації за більш ніж 42,5 тис. кредитних договорів була здійснена оплата, що є підтвердженням акцептування позичальниками умов реструктуризації. Майже чотири тисячі позичальників протягом квітня-травня поточного року повністю виконали свої зобов’язання перед банком. Інформація про це передана до бюро кредитних історій для відображення у кредитних історіях таких позичальників.

Наразі триває період, протягом якого фізичні особи-позичальники «Банку Михайлівський» можуть приєднатися до умов Договору про реструктуризацію, тобто акцептувати публічну пропозицію банку.

Умови зазначеної реструктуризації були визначені виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних (рішення №840 від 02.03.2017) після поновлення законних прав ПАТ «Банк Михайлівський» як кредитора за раніше відступленими кредитними договорами.

Умови реструктуризації є більш прийнятними для позичальників, тому що не стягується плата за обслуговування рахунку, комісія, страхові платежі тощо. Завдяки цьому сукупна вартість кредиту при реструктуризації суттєво знижена та становить від 36% до 60% річних (за простроченою заборгованістю), у той час як за стандартних умов така плата сягала 85-95%, а в окремих випадках і 220% річних.

Ми вдячні всім позичальникам, які виконують свої зобов’язання за кредитними договорами перед «Банком Михайлівський». Отримані кошти будуть спрямовані на задоволення вимог кредиторів банку.

Акцептувати умови реструктуризації можна до 19 липня 2017 року

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 230 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz