Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Медицина. Аптеки » 2018 » Октябрь » 21 » Фонд ПриватБанку придбав унікальне реанімаційне обладнання для ОХМАТДИТу

Размещение новостей компаний

Фонд ПриватБанку придбав унікальне реанімаційне обладнання для ОХМАТДИТу

Распечатать: Фонд ПриватБанку придбав унікальне реанімаційне обладнання для ОХМАТДИТу | Комментировать: Фонд ПриватБанку придбав унікальне реанімаційне обладнання для ОХМАТДИТу
Завдяки благодійному фонду ПриватБанку “Допомагати просто” у новому корпусі Національної дитячої спеціалізованої лікарні ОХМАТДИТ з’явиться повністю облаштована кімната реанімації за європротоколом. Це сучасне устаткування рівня країн ЄС та Японії, найкраще у своєму класі. Повна вартість обладнання складає майже 4 млн гривень. Наразі триває його налаштування та навчання персоналу.

Сьогодні презентацію обладнання для лікарів Охматдиту та майстер-клас провів відомий практикуючий лікар Олег Сатішур, кандидат медичних наук, доцент кафедри анестезіології та реаніматології БелГМУ (м.Мінськ, Білорусь), клінічний фахівець Hamilton Medical.

Він наголосив, що це обладнання дасть змогу рятувати найтяжчих пацієнтів. Висока точність апарату та додаткові інтелектуальні функції дозволяють автоматизувати процес стабілізації та одужання пацієнта, а також зробити найлегшим процес його переходу на власне дихання.

Розширені комплектації до дрібниць підходять різним типам пацієнтів, тут враховані усі параметри: змінні трубки, манжети, розширювачі, кліпси, витратні матеріали, - додає завідувачка відділенням інтенсивної терапії Наталя Карпенко. Такого обладнання у нашому відділенні ще не було. Невдовзі до апарату вже підключать першого пацієнта.
____________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 82 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz