Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2018 » Март » 28 » Фонд здійснив чергове дострокове погашення частки кредиту НБУ в сумі 700 млн грн

Размещение новостей компаний

Фонд здійснив чергове дострокове погашення частки кредиту НБУ в сумі 700 млн грн

Распечатать: Фонд здійснив чергове дострокове погашення частки кредиту НБУ в сумі 700 млн грн | Комментировать: Фонд здійснив чергове дострокове погашення частки кредиту НБУ в сумі 700 млн грн
Фонд гарантування здійснив чергове дострокове погашення частки кредиту від Національного банку України (НБУ) в сумі 700 млн грн.

За останні вісім місяців Фонд гарантування вже достроково погасив заборгованість перед НБУ на суму 4,7 млрд грн, з них 2,7 млрд грн – з початку 2018 року.

Залишок за залученими Фондом гарантування коштами станом на 26 березня 2018 року складає 63 342,9 млн грн, у тому числі:

- 3 784,3 заборгованість за кредитами НБУ;

- 59 558,6 заборгованість за векселями (перед Міністерством фінансів України).

З кінця 2017 року Фонд гарантування розробив проект Порядку дострокового погашення векселів Фонду (боргів перед Державою), який був підтриманий на Раді з питань фінансової стабільності 19 січня 2018 року. Наразі, Фонд веде консультації з Міністерством фінансів України щодо втілення на практиці цього порядку і сподівається на те, що найближчим часом прийняття відповідного рішення Кабінетом міністрів України дозволить розпочати погашення своїх боргових зобов’язань перед Державою.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 215 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz