Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Конференции, форумы и мероприятия » 2018 » Ноябрь » 5 » франшизи на форумі FRANCHITHINK

Размещение новостей компаний

франшизи на форумі FRANCHITHINK

Распечатать: франшизи на форумі FRANCHITHINK | Комментировать: франшизи на форумі FRANCHITHINK
30 листопада, в Києві, у КВЦ «Парковий» відбудеться форум ресторанного і готельного франчайзингу FRANCHITHINK. Мережа готелів Reikartz Hotel Group візьме участь у форумі та вперше представить концепцію своєї франшизи.

Участь у даній події коментує Андрій Дьома, операційний директор мережі та один зі спікерів форуму: «Завдяки даному заходу компанія Reikartz хоче залучити інвесторів, тих, хто планує диверсифікувати існуючий або побудувати новий бізнес. За 10 років на ринку України мережа Reikartz Hotel Group вдосконалила механізм управління готелем. Зараз є глибоке розуміння, як потрібно робити, отриманий ексклюзивний досвід і з'явилося бажання його передавати далі. Компанія готова надати повністю «упакований» продукт. Франшиза Reikartz включає в себе повний інструментарій зі своїми стандартами, системою навчання, фінансовою моделлю та залученістю в операційну діяльність».

На сьогоднішній день мережа готелів Reikartz Hotel Group об'єднує 41 готель в трьох країнах, під п'ятьма брендами: Reikartz Hotels & Resorts, Reikartz Collection Hotel, Optima Hotel, Raziotel і Vita Park.
_________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 92 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz