Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2018 » Июль » 16 » FreeSync 2 HDR Patch для Far Cry 5

Размещение новостей компаний

FreeSync 2 HDR Patch для Far Cry 5

Распечатать: FreeSync 2 HDR Patch для Far Cry 5 | Комментировать: FreeSync 2 HDR Patch для Far Cry 5
Сьогодні AMD і Ubisoft підняли планку, задавши новий рівень яскравості і плавності ігрового процесу в режимі HDR разом з новим патчем від Ubisoft, який забезпечує підтримку FreeSync 2 HDR в Far Cry 5. Гравці з відеокартами Radeon і моніторами з FreeSync 2 HDR можуть вибрати опцію підтримки FreeSync 2, щоб брати участь у битвах за Хоуп Каунті у новому форматі. FreeSync 2 HDR дозволяє показувати контент на сумісних моніторах, і таким чином контент стає ще на крок ближче до художньої задумки розробника, безпосередньо налаштовуючи яскравість, контраст і колірну гамму.

Щоб скористатися перевагами FreeSync 2 HDR, гравцям потрібен монітор з маркуванням FreeSync 2 HDR, який забезпечує як мінімум удвічі більший колірний обхват, ніж дисплей SDR.

Ті, хто хоче грати в Far Cry 5 не тільки на ПК, можуть підтримати Опір в режимі HDR, тому що висока частота кадрів і низький рівень затримок будуть забезпечені також на телевізорах Samsung QLED з діагоналлю від 55 "до 82". За рахунок нових опцій FreeSync геймери отримують можливість грати з чіткою картинкою і низьким рівнем затримок на будь-якій платформі.
_____________________________________

Підтримка FreeSync 2 HDR доступна у вигляді автообновлення Far Cry 5.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 150 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz