Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2018 » Май » 12 » Фулфілмент від Ін Тайм — готове рішення для бізнесу

Размещение новостей компаний

Фулфілмент від Ін Тайм — готове рішення для бізнесу

Распечатать: Фулфілмент від Ін Тайм — готове рішення для бізнесу | Комментировать: Фулфілмент від Ін Тайм — готове рішення для бізнесу
Аналіз українського ринку електронної комерції та доставки товарів свідчить, що в найближчі 2-3 роки серед інтернет-магазинів буде зростати попит на послуги фулфілмента під ключ. А зростання кількості покупок в інтернеті створить конкуренцію між провайдерами послуг доставки. Це вимагає налагодженої роботи на всіх етапах логістики – постачання від виробника, пакування, маркування, остання миля. Тому клієнт буде вибирати сервіс, який забезпечить виконання замовлення в зручний час і найкоротші терміни.

Ін Тайм йде в ногу з часом і розробляє нові, більш зручні рішення для бізнесу. Зараз компанія активно розвиває свої послуги в сфері фулфілмента. У рамках цього сервісу не так давно відкрився новий сучасний склад, а в кінці 2017 року послуга була виокремлена в окрему структуру – ТОВ «Ін Тайм Фулфілмент». За цей час обороти компанії зросли в три рази багато в чому завдяки використанню новітнього програмного забезпечення та технологій компанії «Українські інтелектуальні системи».

Фулфілмент від логістичної компанії «Ін Тайм» допоможе виключити витрати на технології, обладнання, утримання складських приміщень і персонал. В інтернет-магазинів є можливість оптимізувати свої складські витрати та зменшити тривалість «останньої милі». Також фулфілмент допоможе впоратися із сезонними сплесками продажів.

Програма фулфілмента містить цілий спектр послуг: приймання товару від постачальників, наклейка штрихкодів на товари, відбраковування, зберігання, комплектація, пакування замовлень, обробка повернень, звітність й інші послуги, що сприяють розширенню бізнесу та залученню нових клієнтів.

Використання фулфілмента допоможе уникнути значних капіталовкладень у бізнес, прискорити процес розширення, грамотно організувати операційно-складську обробку товарів інтернет-магазинів, і найголовніше – вже сьогодні приступити до нарощування оборотів.

«Ринок e-commerce активно розвивається та стає більш вимогливим до логістичних послуг. Ми прагнемо максимально синхронізуватися з ним і систематично вдосконалюємо IT-платформу, покращуємо власну інфраструктуру, підвищуємо якість обробки замовлень, а також запускаємо нові послуги», – розповідає генеральний директор «Ін Тайм» Сергій Грачов.

Головною перевагою фулфілмента є свобода розвитку бізнесу. Незалежно від місця роботи та розташування інтернет-магазину фахівці «Ін Тайм Фулфілмент» нададуть всю необхідну інформацію, що дозволить контролювати будь-які логістичні процеси, аналізувати роботу інтернет-магазину та формувати звіти.

«Сьогодні ми пропонуємо інтернет-магазинам високу швидкість обробки замовлень –
від 2 до 12 годин, можливість використовувати будь-яку кур'єрську службу для відправки своїх замовлень та найнижчі ціни на ринку. Також наша система управління складом здатна взаємодіяти з аналогічними комплексами з боку замовника послуги», – коментує операційний директор ТОВ «Ін Тайм Фулфілмент» Сергій Нікітченко.

У найближчих планах – нарощування клієнтського портфеля і заповнення потужностей, закладених у проект, на всі 100%. Сегмент електронної комерції у найближчі роки залишатиметься ключовим драйвером зростання ринку логістики, і компанія «Ін Тайм» готова пропонувати рішення, які допоможуть розвиватися і масштабуватися новим та існуючим проектам в e-commerce.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 185 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz