Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Экспорт/импорт » 2019 » Август » 28 » Гарячий серпень LOZOVA MACHINERY в Канаді

Размещение новостей компаний

Гарячий серпень LOZOVA MACHINERY в Канаді

Распечатать: Гарячий серпень LOZOVA MACHINERY в Канаді | Комментировать: Гарячий серпень LOZOVA MACHINERY в Канаді
ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ зміцнюються і активно розвиваються на ринку Канади, підкоряючи нові території.

Все більше канадських аграріїв відкривають для себе техніку українського бренду і переконуються в її надійності та ефективності. У серпні з агрегатами LOZOVA MACHINERY знайомилися фермери східних провінцій. ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ взяли участь в регіональних виставках-ярмарках - Williamstown Fair (9-11 серпня, Уільямстаун, Онтаріо) і Vankleek Hill Fair (15-18 серпня, Ванклік Хілл, Онтаріо).

За більш ніж 200 річну історію існування канадських агрозаходів, Україна тут була представлена вперше. LOZOVA MACHINERY продемонстрували короткі дискові борони ДУКАТ з шириною захвату 3 і 6 метрів. Знаряддя добре адаптовані до місцевих ґрунтово-кліматичних умов і відмінно справляються з важкопрохідним ґрунтом канадських полів. Це підтверджує досвід застосування і позитивні відгуки місцевих фермерів, які ділилися своїми враженнями і були приємно здивовані високою якістю обробки, ергономічністю і зносостійкість техніки ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН.

LOZOVA MACHINERY продовжують інтегруватися в канадський ринок і зовсім скоро представлять техніку на одній з найбільших сільськогосподарських виставок – Canada's Outdoor Farm Show (10-12 вересня).

Будемо раді бачити Вас на нашій експозиції!
_____________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Гарячий серпень LOZOVA MACHINERY в Канаді
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 92 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz