Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2018 » Июль » 23 » Гіроборди проти моноколес: який електротранспорт воліють українці

Размещение новостей компаний

Гіроборди проти моноколес: який електротранспорт воліють українці

Распечатать: Гіроборди проти моноколес: який електротранспорт воліють українці | Комментировать: Гіроборди проти моноколес: який електротранспорт воліють українці
Електротранспорт завойовує все більше шанувальників в Україні. Гіроборди, електровелосипеди і електросамокати вже стали буденністю на вулицях міст, а в компанії MOYO визначили, який же електротранспорт найпопулярніший серед українців.

Згідно зі статистикою продажів, за останні пару років найбільшим попитом в Україні користуються гіроборди - на них припадає більше половини всього придбаного персонального електротранспорту. Однією з основних причин популярності гіробордов є низька ціна - в середньому 7 500 грн (найдоступніші моделі стартують від 4000 грн). Крім того, на цьому виді електротранспорту відносно легко навчитися їздити, що зробило його особливо популярним серед дітей.

Друге місце за гіроскутерами - зовні вони дуже схожі з гіробордами, проте мають «штурвал» або ручку управління. Ці пристрої воліють близько 30% покупців. Незважаючи на незначні зовнішні відмінності, принципово це інший клас пристроїв, середня ціна на який становить 16 700 грн.

Електросамокати на третьому місці за популярністю, їх обирає майже кожен десятий покупець. Крім того, середня ціна на цей вид персонального транспорту порівняно невисока (15 000 грн), а навчитися їздити на ньому простіше простого.

Моноколеса, електровелосипеди і електроскутери поки залишаються дивиною для України. Для цього є ряд причин: моноколеса - порівняно складні в освоєнні; електровелосипеди залишаються вузьконішевим продуктом; а електроскутери в більшості вимагають наявності водійського посвідчення.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Гіроборди проти моноколес: який електротранспорт воліють українці
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 79 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz