Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Виробництво » 2021 » Березень » 28 » Гофролотки та Гофроящики: готові рішення Ізмаїльського комбінату.

Розміщення новин компаній

Гофролотки та Гофроящики: готові рішення Ізмаїльського комбінату.

Провідний виробник гофротари в Україні, Ізмаїльський целюлозно-картонний комбінат, завчасно підготувався до щедрого на свята весняного сезону, а також урожаю перших свіжих ягід і овочів.

Екологічна транспортна тара різних розмірів (гофроящики і гофролотки) знайде своє застосування у період Великодніх свят. Різноманітна випічка, пряники, Паски збережуться в цілості при транспортуванні на далекі відстані, адже гофроящики Ізмаїльського комбінату відмінно витримують штабелювання.

Міні - пекарні, хлібзаводи і кондитерські цехи можуть підібрати необхідні розміри гофролотків і гофроящиків, щоб мати можливість завчасно доставити Великодні кондитерські вироби не тільки в магазини, а дрібними і середніми партіями корпоративним замовникам. Торгівля переходить у режим он-лайн і гофротара є найкращим рішенням для транспортування.

Для свіжих ранніх овочів і ягід, Ізмаїльський комбінат пропонує широкий асортимент гофролотків різних розмірів і конфігурацій. Овочеві та ягідні гофролотки виготовляються зі звичайного гофрокартону, а також з вологостійкого. У вологостійкому лотку плодоовочева продукція довше зберігає свіжість і товарний вигляд. Вологостійкі гофролотки відмінно витримують низькі температури на складах і в холодильних камерах та зберігають свою форму під час штабелювання.

На складі Ізмаїльського комбінату є товарний асортимент готової гофропродукції.
Звертайтеся завчасно, адже свята наближаються з кожним днем! Менеджери Ізмаїльського целюлозно-паперового комбінату підберуть необхідні Вам за призначенням та розмірами гофроящики та гофролотки.
-----------------

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 130 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz