Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Апрель » 18 » Голова Правління ПАТ «КРИСТАЛБАНК» Леонід Гребінський: «Рівень фінансової грамотності населення зростає"

Размещение новостей компаний

Голова Правління ПАТ «КРИСТАЛБАНК» Леонід Гребінський: «Рівень фінансової грамотності населення зростає"

Распечатать: Голова Правління ПАТ «КРИСТАЛБАНК» Леонід Гребінський: «Рівень фінансової грамотності населення зростає" | Комментировать: Голова Правління ПАТ «КРИСТАЛБАНК» Леонід Гребінський: «Рівень фінансової грамотності населення зростає"
Голова Правління ПАТ «КРИСТАЛБАНК» Леонід Гребінський дав ексклюзивне інтерв’ю для «НОВОЕ ВРЕМЯ» та розповів про плани щодо впровадження сучасних online-сервісів і перспективи розвитку Internet-banking в Україні.

Що змінюється в ролі банку, який виходить онлайн і постійно присутній в смартфоні користувача?
Як якісний інтернет-банкінг впливає на лояльність клієнтів установи? Наскільки мобільні додатки банку важливі на українському ринку як конкурентна перевага?
У чому головні переваги інтернет-банкінгу для звичайного українця? Чи переважує зручність недовіру технологіям?
Наскільки високий рівень фінансової грамотності сучасних українців? Чи може онлайн-банкінг підвищити її та навчити раціональніше витрачати кошти?
А як користувач може бути впевненим у безпеці інтернет-банкінгу?
Що робити банкам в умовах все більш сильної конкуренції з іншими платіжними системами, особливо коли на ринок виходять такі гравці, як Android Pay або Apple Pay?
Чи готовий український ринок до появи повністю віртуального банку, як польський mBank або німецький Comdirect?

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 424 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz