Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2018 » Ноябрь » 5 » Графічні процесори AMD Radeon™ Vega відтепер і в MacBook Pro

Размещение новостей компаний

Графічні процесори AMD Radeon™ Vega відтепер і в MacBook Pro

Распечатать: Графічні процесори AMD Radeon™ Vega відтепер і в MacBook Pro | Комментировать: Графічні процесори AMD Radeon™ Vega відтепер і в MacBook Pro
– Найдосконаліші мобільні графічні процесори AMD забезпечують виняткову продуктивність в передових додатках для створення контенту та в іграх –

Київ — 1 листопада 2018 — Компанія AMD (NASDAQ: AMD), пропонуючи найшвидшу, потужну й плавну продуктивність графіки, представила сучасні мобільні графічні процесори AMD Radeon™ Vega для нового покоління ноутбуків. Зокрема, AMD Radeon™ Pro Vega 20 та Radeon™ Pro Vega 16, які будуть доступні на 15-дюймових Apple MacBook Pro вже наприкінці листопада.

Графічні процесори AMD Radeon™ Vega Mobile демонструють вражаючу продуктивність в
3D-рендеринзі, редагуванні фото та відео й інших креативних додатках. Окрім того, нові рішення дозволяють грати в найсучасніші ігри класу ААА в роздільній здатності 1080p HD і на найвищих налаштуваннях графіки, а також в кіберспортивні ігри.

Архітектура AMD «Vega» забезпечує безшумну роботу нових графічних процесорів у ноутбуках. До того ж тонкий дизайн самого чіпа займає менше місця в ноутбуці порівняно з традиційними відеокартами, що працюють на базі пам’яті GDDR5 , і дозволяє використовувати пам’ять HBM2 (друге покоління High Bandwidth Memory).

«Графічні процесори Radeon™ Vega Mobile допомагають підвищити рівень продуктивності ноутбуків, – сказав Скотт Херкельман, віце-президент і генеральний менеджер підрозділу Radeon Technologies Group в компанії AMD. – Вони поєднують у собі найкраще та необхідніше: вражаючу продуктивність при роботі в креативних додатках і чудову візуалізацію в найсучасніших іграх, зберігаючи при цьому мобільний форм-фактор».

Відеокарти Radeon™ Pro Vega 20 і Radeon™ Pro Vega 16 дозволяють впоратися із найвимогливішими навантаженнями в сфері рендеринга, ігор та редагування. Архітектури обчислювальних модулів «Vega» нового покоління (nCU) та бібліотеки Rapid Packed Math забезпечують високу швидкість і гнучкість в обчислювальних задачах, прискорюючи рішення таких задач, як моделювання графіки та 3D-візуалізації в реальному часі.

Доступність

Відеокарти AMD Radeon™ Pro Vega 20 и Radeon™ Pro Vega 16 стануть доступні на 15-дюймових ноутбуках MacBook Pro вже наприкінці листопада.
________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 100 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz