Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2019 » Май » 28 » “Грай по максимуму” - ADATA представить на Computex 2019 оновлений асортимент ігрових, споживчих продуктів

Размещение новостей компаний

“Грай по максимуму” - ADATA представить на Computex 2019 оновлений асортимент ігрових, споживчих продуктів

Распечатать: “Грай по максимуму” - ADATA представить на Computex 2019 оновлений асортимент ігрових, споживчих продуктів | Комментировать: “Грай по максимуму” - ADATA представить на Computex 2019 оновлений асортимент ігрових, споживчих продуктів
ADATA Technology, провідний виробник високопродуктивних модулів DRAM, продуктів NAND Flash і мобільних аксесуарів інформує про те, що на виставці Computex 2019 (Nangang Exhibition Center, на стенді L0810) будуть представлені новітні ігрові продукти XPG, а також споживчі та індустріальні продукти компанії. Цього року, центральне місце на стенді займуть ігрові продукти суббренду XPG, під девізом “Грай по максимуму”.

Грай по Максимуму у демо-зоні XPG

Цього року ADATA відкриває на стенді спеціальну ігрову зону, демо-зону XPG. На ній будуть представлені ігрові новинки XPG (Xtreme Performance Gear). Демо-зона XPG збудована у вигляді стилізованої конструкції XPG Orb, яка складається з трьох тисяч окремих частин, і на створення якої знадобилося три тисячі годин роботи. Серед новинок що будуть продемонстровані на стенді, можна буде побачити ігрові гарнітури, клавіатури, ігрові килимки, а також лінійку корпусів та багато інших продуктів.

Гарнітура XPG Precog Headset

XPG Precog Headset - це перша у світі ігрова дводрайверна гарнітура. Вона створена для того, щоб запропонувати геймерам найкращу якість звуку зі збільшеним охопленням частотного діапазону, для отримання об’ємного, багатопланового звуку. Крім того, у гарнітури є три аудіо-режима (FPS, віртуальний об’ємний 7.1 звук, та музичний) для підлаштовування звучання для різних задач, та ще технологія ENC (Environment Noise Cancellation - придушення фонових шумів) для забезпечення чистого звучання у командному чаті, навіть якщо ви знаходитесь у галасливому оточенні.

Клавіатура XPG Summoner Keyboard

Клавіатура XPG Summoner доступна з трьома типами перемикачів Cherry MX на вибір (Silver, Red та Blue). Вона створена для того, щоб запропонувати геймерам потрібну гнучкість та тактильний відгук для досягнення найкращих результатів. Для підвищення комфорту під час довгих ігрових сесій у комплекті з клавіатурою поставляється ергономічна підставка під зап’ястки.

Ігрова поверхня XPG Battleground Mouse Pads

Створені з гладкої, стійкої до подряпин та води тканини CORDURA®, килимки великого розміру XPG Battleground XL та Battleground Prime - це відмінне рішення для результативної гри.

Корпуси, СРО та блоки живлення

На додаток до ігрової периферії, XPG продемонструє свої найновіші компоненти для створення персональних комп’ютерів. Зокрема, корпуси ПК XPG BattleCruiser та Invader, обладнані контролерами ARGB та швидкоз’ємними фронтальними панелями на магнітах (що забезпечує можливість швидкого доступу без використання інструменту). Також буде продемонстрована система рідинного охолодження XPG Levant, що обладнана 240 мм радіатором та двома кулерами з вбудованим ARGB підсвічуванням. Ще одна ігрова новинка - високопродуктивний блок живлення XPG Core Reactor, який відповідає специфікаціям Intel 2020 та демонструє ефективність до 92%.

Ексклюзивний допрем’єрный тестдрайв гри Redout

Окрім лінійки найновіших продуктів XPG, на стенді буде ексклюзивно представлена спеціальна версія гри Redout від розробника 34BigThings, у якій додано XPG Orb. Робочу версію цієї футуристичної гоночної гри можна буде знайти у демо-зоні XPG.

Все це можна побачити, відвідавши стенд ADATA та XPG на виставці Computex Taipei 2019 (May 28 – June 1) у Nangang Exhibition Center, booth L0810.
____________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: “Грай по максимуму” - ADATA представить на Computex 2019 оновлений асортимент ігрових, споживчих продуктів
Увеличить: “Грай по максимуму” - ADATA представить на Computex 2019 оновлений асортимент ігрових, споживчих продуктів
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 121 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz