Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2017 » Апрель » 12 » Група Кюне + Нагель у відмінній формі

Размещение новостей компаний

Група Кюне + Нагель у відмінній формі

Распечатать: Група Кюне + Нагель у відмінній формі | Комментировать: Група Кюне + Нагель у відмінній формі
• Річний прибуток: новий рекорд - 720 мільйонів швейцарських франків
• Збільшення обсягів: зростання вище середньоринкового показнитка по всіх підрозділах.
• Рентабельність: зростання валового і операційного прибутку, високі коефіцієнти конверсії в морських і авіаційних перевезеннях
• Ставка по дивідендах на 10% більше по відношенню до 2015 року: 5,50 швейцарських франків.


Шінделлегі, Швейцарія, березень 2017 року - У 2016 році група компаній Кюне + Нагель встановила два історичні рекорди: річний прибуток компанії склав 720 млн швейцарських франків, а рентабельність по EBIT - 5,6%.

Доктор Детлеф Трефцгер, президент компанії Kuehne + Nagel International AG, заявив: «Ми поставили амбітні цілі на 2016 рік і раді, що нам вдалося їх досягти. Ми досягли успіху завдяки орієнтації на потреби клієнтів, підходу, спрямованому на вирішення проблем і збалансованому пакету послуг. Всі наші підрозділи збільшили свою частку на ринку і, разом з тим, підвищили загальну рентабельність. Завдяки ефективності та гнучким комплексним рішенням ми зайняли хорошу позицію для подальшого зростання прибутку».

Розвиток напрямків бізнесу

Морські перевезення
У 2016 році обсяг перевезень Кюне + Нагель вперше перевищив 4 мільйони TEU. При збільшенні обсяга на 6,1%, зростання компанії вдвічі перевищило темпи зростання ринку. Збільшився обсяг перевезень збірних вантажів (LCL) і перевезень з використанням рефрижераторних контейнерів. Світові клієнти з фармацевтичної і медичної галузей довіряють Кюне + Нагель логістику чутливої до змін температури продукції. Тим не менш, криза в сфері морських перевезень також впилну на компанію: історично низькі ставки морського фрахту і низькі темпи розвитку нафтогазової галузі в 2016 році мали істотний тиск на рентабельність. Незважаючи на збільшення продуктивності, показник EBIT знизився на 3,1% в порівнянні з попереднім роком, в той час як співвідношення EBIT до валового прибутку (коефіцієнт конверсії) підтримувалося на рекордно високому для галузі рівні в 31,4%.

Авіаційні перевезення
В умовах волатильності ринку міжнародних перевезень, Кюне + Нагель збільшила тоннаж на 4,3% по відношенню до минулого року, а загальна маса перевезених вантажів склала 1 304 000 тон. Ключовим фактором успіху стала орієнтація компанії на галузеві рішення в сфері авіаційних вантажоперевезень, такі як KN EngineChain. Це спеціалізований пакет послуг для галузі виробництва і транспортування запасних частин, а також технічного обслуговування авіаційних двигунів. Спеціалізовані рішення Кюне + Нагель для логістики фармацевтичних товарів також сприяли збільшенню прибутку. Збільшення маржі прибутку та операційної ефективності призвело до подальшого зростання рентабельності. Коефіцієнт конверсії збільшився з 29,3% в минулому році до 30,9%. Показник EBIT покращився на 12,5% в порівнянні з попереднім роком.

Автомобільні перевезення
Завдяки систематичному розширенню автомобільних перевезень в Європі і за її межами, Кюне + Нагель збільшила чистий оборот в 2016 році на 11,9% по відношенню до 2015 року. З придбанням американського постачальника послуг з автомобільних перевезень ReTrans, компанія почала надавати інтермодальні транспортні рішення в Північній Америці. Інші підрозділи компанії також додали автомобільні перевезення в портфоліо галузевих рішень. Збільшення валового прибутку на 7,3% разом із поліпшенням операційного результату забезпечили високий показник EBIT.

Контрактна логістика
Комплексні рішення для автомобільної, аерокосмічної та фармацевтичної галузі, а також електронної торгівлі, сфері високих технологій, товарів широкого вжитку і охорони здоров'я дозволили компанії залучити ряд нових клієнтів. Чистий оборот збільшився на 5,7%. У 2016 році було реалізовано більше 100 нових логістичних проектів для клієнтів. Кюне + Нагель управляє складськими приміщеннями та логістичними комплексами загальною площею більш ніж 10 мільйонів квадратних метрів. Комплексність і якість послуг, а також вдосконалення оперативних процесів привели до збільшення показника EBIT - на 23,5% по відношенню до минулого року.

Чистий оборот
У 2016 році чистий оборот Кюне + Нагель досяг 16 525 мільйонів швейцарських франків, за вирахуванням мита і податків. У порівнянні з 2015 роком чистий оборот зменшився на 1,2%. Це обумовлено низькими ставками по морським і авіаційним перевезенням, а також негативним ефектом від коливань валютного курсу. Чистий оборот в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні збільшився на 1,7%. У Північній і Південній Америці цей показник знизився на 3,2%, а в регіоні EMEA (Європа, Близький Схід, Африка) - на 1,0%.

Валовий прибуток
Валовий прибуток в 2016 році склав 6 550 мільйонів швейцарських франків, на 4,8% вище показника 2015 року. Негативний ефект коливань валютного курсу склав 1,4%. У регіонах Північної і Південної Америки валовий прибуток збільшився на 8,1%, в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні - на 5,9%, в регіоні EMEA - на 3,8%.

Показник EBITDA
Прибутки до вирахування відсотків, податків, зносу і амортизації (EBITDA) зросли на 6,6% до 1,110 мільйонів швейцарських франків в порівнянні з попереднім роком. Негативний ефект коливань валютного курсу склав 0,8%. Регіон EMEA продемонстрував найбільш високий показник EBITDA - 647 мільйонів швейцарських франків (58,3%), в регіонах Північної і Південної Америки - 245 мільйонів швейцарських франків (22,1%), а в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні - 218 мільйонів швейцарських франків (19, 6%).
Показник EBIT
У 2016 році доходи до вирахування відсотків і податків (EBIT) збільшилися на 68 мільйонів швейцарських франків і склали 918 мільйонів швейцарських франків. Приріст був обумовлений підвищенням рентабельності. Негативний ефект коливань валютного курсу склав 0,8%. Регіон EMEA додав 509 мільйонів швейцарських франків (55,5%) до загального показника EBIT. Показник в регіонах Північної і Південної Америки склав 207 мільйонів швейцарських франків (22,5%), а в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні - 202 мільйонів швейцарських франків (22,0%). Загальний показник EBIT склав 5,6%.

Дивіденди
На щорічних зборах Ради директорів, які відбудуться 9 травня 2017 року, Рада запропонує акціонерам дивіденди в розмірі 5,50 швейцарських франків на акцію, на 10% вище по відношенню показника минулого року.

Доктор Йорг Волл, Голова Ради директорів компанії Kuehne + Nagel International AG, заявив: «Група Кюне + Нагель займає сильну конкурентну позицію і знаходиться у відмінній формі. За результатами 2016 року компанія може з упевненістю дивитися в майбутнє. Професіоналізм і високий рівень відданості цілям компанії у співробітників по всьому світу, перевірена довгострокова стратегія, продуктивність і контроль витрат - рушійна сила для досягнення успіху. Рада директорів дякує Правлінню за хороший результат роботи. Правління спільно з Радою директорів зможе впевнено протистояти викликам ринку, що розвивається і конкурентного середовища».

Річний звіт за 2016 рік
Додаткова інформація про результати компанії і річний звіт за 2016 рік на сайті https://annual-report.kuehne-nagel.com.


* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Група Кюне + Нагель у відмінній формі
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 612 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz