Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Маркетинг » 2020 » Грудень » 25 » "Happy" 2020 Ends: проект для допомоги бізнесу в 2021 році

Розміщення новин компаній

"Happy" 2020 Ends: проект для допомоги бізнесу в 2021 році

2020 рік пройшовся, як каток, і по звичайним людям, і по бізнесу. Тому платформа Ringostat закликає не сподіватися на “нове щастя” в 2021, а краще підготуватися. Практично, як до зомбі-апокаліпсису. Для цього вони зробили новорічний спецпроект — маркетплейс зі знижками і корисними речами від 40+ компаній. Все, що допоможе бізнесу почуватися краще у 2021 році за будь-яких обставин.

Про що і для кого проект?

Проект не дарма має назву “Happy” 2020 Ends. Це натяк на назву мультсеріалу Happy Tree Friends. Ті, хто його пам'ятає, навряд чи стануть сперечатися, що атмосфера мультфільму близька до того, що довелося пережити бізнесу (та й усім нам) в 2020.

Нові реалії такі, що у них практично немає місця для усміхнених маркетологів та радісних керівників відділів продажів, які впевнено дивляться у майбутнє та на дашборди з зростаючими показниками. Адже для цього потрібно бути впевненому у завтрішньому дні, а наразі це задача з розряду майже нездійсненних. Тож, аби хоч трохи допомогти вам з нею впоратися, Ringostat зібрав у одному місці все, що допоможе бізнесу витримати навіть найсильніший шторм — корисні матеріали та круті інструменти.

У проекті “Happy” 2020 Ends взяли участь більш, ніж 40 платформ та сервісів, які погодилися надати знижку, вигідні умови співпраці або ж поділитися ексклюзивним контентом. Серед них — Бітрікс24, Unisender, ApiX-Drive та багато інших.

Підприємці та маркетологи знайдуть у маркетплейсі все, що потрібно для підстраховки у непростий період:

- must-have пропозиції спеціально для бізнесу та маркетологів — нічого зайвого, тільки те, що реально використовується у діджитал.
- промокоди, що дають знижки на корисні сервіси — CRM, конструктори сайтів, інструменти для SEO та PPC-спеціалістів, курси и та навіть конференції.
- корисний контент, якого немає у відкритому доступі.

Все це доможе лишитися на плаву у 2021 році. Особливо, якщо він буде хоча б наполовину таким же, як 2020. Пропозіції, розміщені у маркетплейсі, діють до кінця січня.
-----------------

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 506 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz