Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2018 » Май » 25 » IBI-Rating і BCRA підписали меморандум про співпрацю

Размещение новостей компаний

IBI-Rating і BCRA підписали меморандум про співпрацю

Распечатать: IBI-Rating і BCRA підписали меморандум про співпрацю | Комментировать: IBI-Rating і BCRA підписали меморандум про співпрацю
Агентства прагнуть сприяти виходу західних компаній на вітчизняний ринок, а також полегшити доступ українським компаніям до міжнародного капіталу.

21.05.2018 Київ - Україна. Рейтингове агентство IBI-Rating підписало меморандум про взаєморозуміння і стратегічну співпрацю з європейським рейтинговим агентством BCRA.

Головними цілями укладеного меморандуму є: сприяння виходу західних компаній на український ринок, спрощення доступу вітчизняним компаніям до міжнародного капіталу і європейського ринку, подальше підвищення стандартів рейтингування, а також розширення спектру застосування кредитних рейтингів як якісного, незалежного і об'єктивного інструменту оцінки платоспроможності.

Згідно меморандуму, агентства планують вести спільну аналітичну роботу, реалізовувати спільні проекти, розвивати інформаційне співробітництво і сприяти взаємному визнанню рейтингів європейськими інвесторами і регуляторами.
Сторони будуть створювати, використовувати і розробляти загальну базу даних клієнтів і обмінюватися інформацією з будь-яких питань, що потребують технічної допомоги один одному на території Республіки Болгарія та України. Сторони зобов'язані забезпечувати безпеку і захист цих даних.

«Це єдине чинне двостороннє рейтингове партнерство в Україні. Для наших клієнтів це свого роду гарантія якості роботи IBI-Rating. Присвоєння рейтингів за національною шкалою поряд з міжнародною шкалою - визнаний у всьому світі еталон оцінки кредитного ризику, що сприяє підвищенню ефективності управління ризиками інвесторів», - заявив директор рейтингового агентства IBI-Rating, Олексій Амфітеатров.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 71 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz