Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2019 » Июнь » 16 » IBI-Rating оновило кредитні рейтинги облігацій компаній, які входять до складу корпорації «Сварог Вест Груп»

Размещение новостей компаний

IBI-Rating оновило кредитні рейтинги облігацій компаній, які входять до складу корпорації «Сварог Вест Груп»

Распечатать: IBI-Rating оновило кредитні рейтинги облігацій компаній, які входять до складу корпорації «Сварог Вест Груп» | Комментировать: IBI-Rating оновило кредитні рейтинги облігацій компаній, які входять до складу корпорації «Сварог Вест Груп»
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів відсоткових облігацій ТОВ «СВАРОГ-ДНІСТЕР», ТОВ «АГРОФІРМА «ОРШІВСЬКА», ТОВ «ЄВРАЗІЯ-СЕРВІС» сумарною номінальною вартістю 250 млн грн з погашенням у 2023 році на рівні uaBBB з прогнозом «стабільний».

Зазначені компанії входять до складу однієї з провідних за ефективністю рослинництва агропромислових корпорацій України – «Сварог Вест Груп». Земельний банк корпорації становить 80 тис. га, основними культурами є зернові, зернобобові та цукровий буряк. В ході рейтингового процесу агентство IBI-Rating враховувало входження компаній до складу «Сварог Вест Груп», проте кредитний рейтинг облігацій підтримується кредитоспроможністю окремих Емітентів (без врахування консолідованих фінансових показників).

Чистий дохід ТОВ «СВАРОГ-ДНІСТЕР» за 2018 рік склав 237 686 тис. грн, що на 62,3% більше, ніж за попередній рік. Підсумком діяльності став чистий прибуток у розмірі 6 653 тис. грн, проти 2 373 тис. грн за 2017 рік. Нерозподілений прибуток збільшився до 77 610 тис. грн на 31.12.2018 р.

Чистий дохід ТОВ «АГРОФІРМА «ОРШІВСЬКА» за 2018 рік склав 110 470 тис. грн, проти 175 065 тис. грн за попередній рік. Підсумком діяльності за 2018 рік став чистий збиток у розмірі 32 354 тис. грн, що зумовлено насамперед значним обсягом фінансових витрат, тоді як операційна діяльність була прибутковою. Обсяг нерозподіленого прибутку знизився до 35 488 тис. грн на 31.12.2018 р.

Чистий дохід ТОВ «ЄВРАЗІЯ-СЕРВІС» за 2018 рік збільшився, порівняно з попереднім роком, на 1,1% – до 74 022 тис. грн. Підсумком діяльності став чистий прибуток у розмірі 3 454 тис. грн, обсяг нерозподіленого прибутку зріс до 121 707 тис. грн на 31.12.2018 р.

Враховуючи довгостроковий характер боргових зобов’язань Емітентів (погашення облігацій припадає на 2023 рік, а можливість пред’явлення до дострокового викупу не передбачена), рівень боргового навантаження оцінюється як помірний.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «СВАРОГ-ДНІСТЕР», ТОВ «АГРОФІРМА «ОРШІВСЬКА», ТОВ «ЄВРАЗІЯ-СЕРВІС», в тому числі: фінансова звітність за 2016 2018 рр., параметри випусків облігацій, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.
_________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 126 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz