Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2019 » Январь » 15 » IBI-Rating підтвердило кредитні рейтинги ПАТ «Укртелеком» та випуску його відсоткових облігацій

Размещение новостей компаний

IBI-Rating підтвердило кредитні рейтинги ПАТ «Укртелеком» та випуску його відсоткових облігацій

Распечатать: IBI-Rating підтвердило кредитні рейтинги ПАТ «Укртелеком» та випуску його відсоткових облігацій | Комментировать: IBI-Rating підтвердило кредитні рейтинги ПАТ «Укртелеком» та випуску його відсоткових облігацій
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів ПАТ «Укртелеком» та його випуску відсоткових облігацій серій T-V на рівні uaBBB, прогноз «у розвитку». Зазначений рівень кредитних рейтингів означає достатній рівень кредитоспроможності, а прогноз вказує на вірогідність зміни кредитних рейтингів протягом року. Кредитні рейтинги було виведено з Контрольного списку, де знаходяться рейтинги, які можуть бути переглянуті в короткостроковій перспективі.

Зберігається невизначеність щодо подальшої діяльності ПАТ «Укртелеком», що пов’язана з процесом його повернення у державну власність, а також арештом акцій (з метою забезпечення виконання майбутнього рішення суду, якщо воно буде прийнято на користь позивача по спору про стягнення з мажоритарного акціонера вартості облігацій та відсоткового доходу за ними). Крім того, ПАТ «Укртелеком» виступає стороною у судових позовах, результат розгляду яких може суттєво вплинути на його фінансовий стан.

Чистий дохід ПАТ «Укртелеком» за 9 міс. 2018 року склав 4 514,8 млн грн, що на 2,4% менше, порівняно з аналогічним періодом попереднього року. Підсумком діяльності став чистий прибуток у розмірі 449,5 млн грн (-29,6%). Більшість показників ефективності діяльності ПАТ «Укртелеком» знизилися, проте вцілому знаходяться на досить високому рівні.
Емітент зберігає доволі високу частку власного капіталу у загальній структурі джерел фінансування діяльності. Рівень боргового навантаження ПАТ «Укртелеком» оцінюється як прийнятний. При цьому спроможність Емітента продовжувати безперервну діяльність залежить від готовності кредиторів не вимагати дострокового погашення кредитів і продовжувати надавати підтримку за рахунок рефінансування існуючих кредитів та пролонгації строків погашення заборгованості.

ПАТ «Укртелеком» залишається найбільшим оператором телекомунікаційних послуг в Україні. Компанія надає широкий перелік послуг для населення і підприємств, в тому числі послуги: місцевого (міського та сільського), міжміського і міжнародного телефонного зв’язку, мобільного зв’язку третього покоління, комп’ютерного зв’язку (в т. ч. доступу в Інтернет), телеграфного зв’язку та дротового мовлення, а також послуги з надання в користування каналів електрозв’язку. Емітент займає провідні позиції на ринку фіксованого зв'язку і широкосмугового доступу до мережі Інтернет, які забезпечуються власною потужною транспортною телекомунікаційною мережею, що охоплює всі регіони країни. При цьому перспективність ринку телекомунікаційних послуг зумовлює посилення конкуренції. Відзначається подальше зниження попиту на послуги фіксованого зв'язку та поступове її заміщення послугами мобільного зв'язку, що відповідає загальносвітовій тенденції.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ «Укртелеком», в тому числі: фінансова звітність за 2015-2017 рр. та 9 міс. 2018 року, довідкова інформація про діяльність, інформація про випуск облігацій, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.
________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 108 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz