Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2018 » Ноябрь » 25 » IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг дисконтних облігацій ТОВ «Град Інвест»

Размещение новостей компаний

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг дисконтних облігацій ТОВ «Град Інвест»

Распечатать: IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг дисконтних облігацій ТОВ «Град Інвест» | Комментировать: IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг дисконтних облігацій ТОВ «Град Інвест»
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу дисконтних облігацій ТОВ «Град Інвест» серії А на рівні uaССС, прогноз «стабільний».

Відповідно до проспекту емісії, фінансові ресурси, залучені від розміщення облігацій, будуть направлені на розширення асортименту та збільшення обсягів продукції, розвиток потужностей та об’єктів виробництва, роботи з підвищення якості послуг, придбання цінних паперів підприємств України.

Активність господарської діяльності Емітента протягом аналізованого періоду залишалася низькою. Чистий дохід ТОВ «Град Інвест» формується переважно за рахунок продажі нерухомості у раніше побудованому об’єкті у м. Києві. Крім того, на фінансові результати суттєвий вплив мають операції з цінними паперами. За результатами 9 міс. 2018 року діяльність Емітента була прибутковою. При цьому значний обсяг непокритого збитку зумовлює невисоку питому вагу власного капіталу у структурі джерел фінансування діяльності.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «Град Інвест», в тому числі: фінансова звітність за 2015-2017 рр. та 9 міс. 2018 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ «Град Інвест», параметри випуску облігацій, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.
________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 76 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz