Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2019 » Январь » 15 » IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій СП «Оптіма-Фарм, ЛТД»

Размещение новостей компаний

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій СП «Оптіма-Фарм, ЛТД»

Распечатать: IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій СП «Оптіма-Фарм, ЛТД» | Комментировать: IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій СП «Оптіма-Фарм, ЛТД»
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних відсоткових незабезпечених облігацій СП «Оптіма-Фарм, ЛТД» серії А на рівні uaВВВ, прогноз «стабільний».

Діяльність з оптової торгівлі лікарськими засобами та їхнього імпорту, яку здійснює СП «Оптіма-Фарм, ЛТД», підлягає ліцензуванню. Розвинена мережа власних аптечних складів, а також співпраця як з українськими, так і з закордонними виробниками зумовлює стійку ринкову позицію Емітента - протягом останніх років СП «Оптіма-Фарм, ЛТД» займає друге місце за обсягами поставок лікарських засобів у аптечні мережі. При цьому значний обсяг операцій з імпорту лікарських засобів та наявність валютних боргових зобов’язань зумовлюють чутливість Емітента до валютного ризику.

СП «Оптіма-Фарм, ЛТД» продовжує збільшувати обсяги реалізації лікарських засобів як у натуральному, так і у грошовому вимірі. Чистий дохід за 9 міс. 2018 року склав 19 207,7 млн грн, що на 31,2% більше, ніж за аналогічний період попереднього року. Чистий прибуток збільшився на 42% і склав 186,8 млн грн. Нерозподілений прибуток зріс до 1 569,7 млн грн на 30.09.2018 р. Питома вага власного капіталу у структурі джерел фінансування Емітента становила 21%. Незважаючи на зростання обсягу боргу рівень боргового навантаження знизився і оцінюється як помірний, що відбулося за рахунок покращення фінансових результатів.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від СП «Оптіма-Фарм, ЛТД», в тому числі: фінансова звітність за 2015-2017 рр. та 9 міс. 2018 року, довідкова інформація про діяльність СП «Оптіма-Фарм, ЛТД», інформація про випуск облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.
________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 110 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz