Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2017 » Июнь » 13 » IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат»

Размещение новостей компаний

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат»

Распечатать: IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» | Комментировать: IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат»
Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу відсоткових облігацій ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» серії В на рівні uaA, прогноз «стабільний».

ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» входить до складу вертикально інтегрованої групи компаній «Глобино», що займає провідні позиції на вітчизняному ринку м’ясних та ковбасних виробів. Емітент володіє необхідними виробничими потужностями, широким асортиментом продукції, має значний рівень забезпеченості власною сировинною базою (продукція дочірньої компанії), а також налагоджену систему збуту. Компанія орієнтується на внутрішній ринок, реалізуючи істотний обсяг продукції через національні роздрібні мережі. Агентство відмічає конкуренцію на вітчизняному ринку м'ясних та ковбасних виробів в умовах низької купівельної спроможності населення, а також складну економічну ситуацію в країні, що негативно впливає на потенціал зростання і платоспроможність економічних суб'єктів.

Чистий дохід ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» за 2016 рік збільшився, порівняно з попереднім роком, на 6,6% і склав 2 064,3 млн. грн., при цьому діяльність залишалася збитковою, проте чистий збиток знизився до 37,9 млн. грн., проти 70,5 млн. грн. за 2015 рік. За результатами 3 міс. 2017 року продовжилося зростання чистого доходу до 508,9 млн. грн. (+18% порівняно з І кварталом 2016 року), але діяльність (в т.ч. операційна) була збитковою. Чистий збиток за 3 міс. 2017 року склав 4,4 млн. грн., тоді як за аналогічний період попереднього року – 46,1 млн. грн.

Рішення про відкрите публічне розміщення іменних процентних незабезпечених облігацій серії В на суму 100 млн. грн. було прийнято загальними зборами учасників ТОВ «Глобинський м'ясокомбінат» у вересні 2012 року. Фактично було розміщено облігації на суму 15 млн. грн. протягом аналізованого періоду зобов’язання за облігаціями знизилися до 2,3 млн. грн. на 31.03.2017 р. Зобов’язання ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» за валютними позиками від міжнародних фінансових організацій на кінець березня 2017 року становили 20,1 млн. USD, або 541,4 млн. грн. екв. Значний обсяг позик в іноземній валюті підвищує чутливість Емітента до валютного ризику. Покращення фінансових результатів Емітента, а також зменшення обсягу боргових зобов’язань зумовило зниження рівня боргового навантаження до прийнятного рівня.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 433 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz