Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2017 » Апрель » 9 » IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «Південтрансавто» серій B I на рівні uaCC

Размещение новостей компаний

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «Південтрансавто» серій B I на рівні uaCC

Распечатать: IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «Південтрансавто» серій B I на рівні uaCC | Комментировать: IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «Південтрансавто» серій B I на рівні uaCC
Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних відсоткових забезпечених облігацій ТОВ «Південтрансавто» серій B-I на рівні uaCC, прогноз «стабільний».

Низька активність господарської діяльності ТОВ «Південтрансавто» обумовлює мінімальний рівень доходів, а незначний обсяг власного капіталу зумовлює високу залежність Емітента від зовнішніх джерел фінансування. Кошти, отримані від розміщення облігацій, були спрямовані на фінансування проектів будівництва нерухомості м.Одеси.

Виконання зобов'язань за процентними облігаціями ТОВ «Південтрансавто» серій B-I забезпечено договорами поруки, укладеними з ТОВ «ДНІПРО-КАПІТАЛ», що знаходиться в стані припинення діяльності. IBI-Rating не приймало до уваги наявність забезпечення, як фактор, що впливає на рівень кредитного рейтингу облігацій.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «Південтрансавто», в тому числі: фінансова звітність за 2014-2016 рр., інформація про випуск облігацій серій В-І, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 316 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz