Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2018 » Июнь » 9 » IBI-Rating підтвердило рейтинг інвестиційної привабливості міста Черкаси на рівні invВВВ+

Размещение новостей компаний

IBI-Rating підтвердило рейтинг інвестиційної привабливості міста Черкаси на рівні invВВВ+

Распечатать: IBI-Rating підтвердило рейтинг інвестиційної привабливості міста Черкаси на рівні invВВВ+ | Комментировать: IBI-Rating підтвердило рейтинг інвестиційної привабливості міста Черкаси на рівні invВВВ+
Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про підтвердження рейтингу інвестиційної привабливості міста Черкаси на рівні invВВВ+ (достатня інвестиційна привабливість).

Підтверджений рівень рейтингу інвестиційної привабливості м. Черкаси обумовлений його значенням як регіонального центру. Вдале географічне положення, природно-кліматичні умови, промисловий потенціал, які надають додаткові можливості для інвесторів, обмежуються екологічними проблемами, проблемами інфраструктурного характеру, зокрема зношеністю інженерної та транспортних мереж, об‘єктів житлово-комунального господарства тощо. На сьогодні проводиться модернізація та реконструкція частини таких об‘єктів у т. ч. за участю міжнародних фінансових організацій.

Дії з підвищення рівня управлінської культури в місті та в частині покращення інвестиційного клімату, наряду з координацією дій представників місцевої влади при вирішенні ключових питань життєдіяльності міста, створюють певний потенціал для зростання показників економічного розвитку в ряді секторів економіки. Однак ці можливості стримуються відсутністю суттєвих важелів для надання пільг інвесторам та відсутністю стратегії побудови відносин між владою та інвесторами.

Черкасам притаманні високі показники соціально-економічного розвитку, деякі з них перевищують середні показники по Україні на душу населення (реалізація промислової продукції, роздрібний товарооборот, бюджетна забезпеченість). Активність іноземних інвесторів в місті є невисокою та у 2017 році супроводжується зростанням на 6,4% до 106,0 млн дол. США обсягу прямих іноземних інвестицій, на 28,8% до 2 348,1 млн грн - освоєних капітальних інвестицій.

Місту притаманна гарна забезпеченість закладами охорони здоров’я, освіти та культури, наявність всієї ключової транспортної інфраструктури. Показники доходів населення знаходяться на рівні нижчому за середній рівень доходів по країні. Спостерігається зменшення наявного населення, що відбувається за рахунок трудової міграції та природного скорочення.

Позитивно на рейтинг можуть вплинути: вдосконалення нормативної бази та успішна реалізація базових програм розвитку міста, зростання більшості показників соціально-економічного розвитку до загальнодержавного рівня, покращення стану інфраструктури. Негативно на рейтинг можуть вплинути: подальший знос інфраструктури, виявлення скарг з боку інвесторів на діяльність місцевої влади, погіршення показників розвитку міста, скорочення обсягів інвестицій.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від міста Черкаси, у тому числі: показники соціально-економічного розвитку, матеріали статистичних бюлетенів; річна казначейська звітність, програмні матеріали, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 158 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz