Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2017 » Декабрь » 10 » IBI-Rating підтвердило рейтинг інвестиційної привабливості міста Суми на рівні invА-

Размещение новостей компаний

IBI-Rating підтвердило рейтинг інвестиційної привабливості міста Суми на рівні invА-

Распечатать: IBI-Rating підтвердило рейтинг інвестиційної привабливості міста Суми на рівні invА- | Комментировать: IBI-Rating підтвердило рейтинг інвестиційної привабливості міста Суми на рівні invА-
Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про підтвердження рейтингу інвестиційної привабливості міста Суми на рівні invА- (висока інвестиційна привабливість).

Підтверджений рівень рейтингу інвестиційної привабливості м. Суми обумовлений значенням міста як регіонального центру. Сприятливі природно-кліматичні умови та промисловий потенціал надають додаткові можливості для інвесторів, що обмежуються проблемами інфраструктурного характеру, зокрема зношеністю інженерної та транспортних мереж, об‘єктів житлово-комунального господарства тощо. На сьогодні проводиться модернізація та реконструкція частини таких об‘єктів у т. ч. за участю міжнародних фінансових організацій.

Дії з підвищення рівня управлінської культури в місті та в частині покращення інвестиційного клімату, поряд з координацією дій представників місцевої влади при вирішенні ключових питань життєдіяльності міста, створюють певний потенціал для зростання показників економічного розвитку в ряді секторів економіки. З метою сприяння залученню інвестицій в економіку міста та спрощення процесу взаємодії інвесторів з органами місцевої влади в місті запроваджено порядок подання, розгляду та відстеження інвестиційних проектів за принципом «Єдиного інвестиційного вікна», а також при міському голові функціонує Рада з питань залучення інвестицій в економіку м. Суми.

Сумам притаманні високі показники соціально-економічного розвитку, деякі з них перевищують середні показники по Україні на душу населення (реалізація промислової продукції, освоєння капітальних інвестицій, роздрібний та зовнішній товарооборот, бюджетна забезпеченість).

Активність іноземних інвесторів у місті є невисокою та в І півріччі 2017 року супроводжувалася збільшенням на 1,1% до 104,5 млн дол США обсягу прямих іноземних інвестицій. Котрий рік поспіль збільшується обсяг освоєних капітальних інвестицій, який у І півріччі 2017 року порівняно з аналогічним періодом 2016 року збільшився на 33,6% та становив 990,1 млн грн.

Місту притаманна гарна забезпеченість закладами охорони здоров’я, освіти та культури, наявність всієї ключової транспортної інфраструктури. Показники доходів населення знаходяться на рівні нижчому за середній рівень доходів по країні. Спостерігається зменшення наявного населення, що відбувається за рахунок трудової міграції та природного скорочення.

Позитивно на рейтинг можуть вплинути: вдосконалення нормативної бази та успішна реалізація базових програм розвитку міста, зростання більшості показників соціально-економічного розвитку до загальнодержавного рівня, покращення стану інфраструктури. Негативно на рейтинг можуть вплинути: подальший знос інфраструктури, виявлення скарг з боку інвесторів на діяльність місцевої влади, погіршення показників розвитку міста, скорочення обсягів інвестицій.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від міста Суми, у тому числі: показники соціально-економічного розвитку, матеріали статистичних бюлетенів, річна казначейська звітність, програмні матеріали, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 242 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz