Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2018 » Август » 23 » IBI-Rating підвищило кредитний рейтинг ПАТ «Укрзалізниця»

Размещение новостей компаний

IBI-Rating підвищило кредитний рейтинг ПАТ «Укрзалізниця»

Распечатать: IBI-Rating підвищило кредитний рейтинг ПАТ «Укрзалізниця» | Комментировать: IBI-Rating підвищило кредитний рейтинг ПАТ «Укрзалізниця»
IBI-Rating повідомляє про підвищення довгострокового кредитного рейтингу ПАТ «Укрзалізниця» з рівня uaВВ до рівня uaBBB- зі зміною прогнозу з «позитивний» на «у розвитку».

Перегляд кредитного рейтингу облігацій зумовлений отриманням згоди від власників єврооблігацій на виключення з умов обігу застереження по крос-дефолту за банківськими кредитами, стосовно яких ведеться реструктуризація. Також Рейтингове агентство відзначає позитивну динаміку фінансових результатів, своєчасність виконання боргових зобов’язань та зниження рівня боргового навантаження.

За даними консолідованої фінансової звітності, складеної за МСФЗ, чистий дохід ПАТ «Укрзалізниця» за 2017 рік збільшився, порівняно з попереднім роком, на 11,1% – до 73 938,2 млн грн. Підсумком діяльності став чистий прибуток у розмірі 114,5 млн грн, тоді як протягом кількох попередніх років діяльність була збитковою.

За рахунок поетапного погашення банківських кредитів, а також в результаті повного погашення внутрішніх облігацій зобов’язання ПАТ «Укрзалізниця» за запозиченнями знизилися до 33 511 млн грн екв. Чисті фінансові зобов’язання за підсумками 2017 року знизилися на 4,9% і склали 33 379 млн грн екв. Чутливість до валютного ризику частково знижується наявністю валютної виручки від транзитних перевезень. Крім того, у 2018 році ПАТ «Укрзалізниця» планує запустити квазі-хеджовані інструменти.

На кінець 2017 року співвідношення чистих фінансових зобов’язань ПАТ «Укрзалізниця» та показника EBITDA становило 1,65х, проти 1,75х за підсумками 2016 року. Показник EBITDA перевищив чисті фінансові витрати у 6,84 рази.

ПАТ «Укрзалізниця» утворено на базі Державної адміністрації залізничного транспорту, підприємств та установ залізничного транспорту загального користування, які реорганізовуються шляхом злиття. ПАТ «Укрзалізниця» – природний монополіст з залізничних транспортних перевезень на території України, що забезпечує стабільний грошовий потік від операційної діяльності. При цьому Товариство залежить від державного регулювання, насамперед, встановлення тарифів на перевезення. Зберігається потреба в значних обсягах капіталовкладень в оновлення рухомого складу ПАТ «Укрзалізниця», зважаючи на високу зношеність.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ «Укрзалізниця», в тому числі: фінансова звітність за 2015-2017 рр. та 3 міс. 2018 року, довідкова інформація про діяльність ПАТ «Укрзалізниця», інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 97 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz