Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2017 » Май » 26 » iBox Bank і Fintech Band оголосили про запуск першого mobile-only банку в Україні

Размещение новостей компаний

iBox Bank і Fintech Band оголосили про запуск першого mobile-only банку в Україні

Распечатать: iBox Bank і Fintech Band оголосили про запуск першого mobile-only банку в Україні | Комментировать: iBox Bank і Fintech Band оголосили про запуск першого mobile-only банку в Україні
25 травня 2017 р. — iBox Bank і Fintech Band оголосили про запуск першого мобільного банку в Україні. Компанії готуються представити абсолютно нову кредитну картку й мобільний застосунок восени цього року, але попередню реєстрацію відкрито вже зараз.

«Ми довго сперечалися з власниками банку, наскільки Україна готова до такого формату. Адже mobile-only банків і в світі небагато! Але, врешті-решт, дійшли висновку, що відкривати відділення у XXI столітті — це божевілля. А смартфони сьогодні є майже в кожного другого українця», — розповідає співзасновник Fintech Band Дмитро Дубілет.

Смартфон — стандартний атрибут сучасного українця, тому банк вирішив, що буде спілкуватися з клієнтом тільки через нього. Розробники кажуть, що в них вийшло зробити мобільний застосунок максимально зручним, адже все розроблялося з чистого аркуша.

«Тільки уявіть, витрат якого масштабу наші банки-партнери НЕ матимуть! Річний фонд оплати праці у звичайних банках становить мільярди гривень. Крім того, оренда приміщень, озброєна охорона, інкасація, комп’ютери для тисяч працівників, банкомати по кілька тисяч доларів за штуку і ще багато чого „земного“: від корпоративів і відряджень до мерседесів і відомчого житла керівників. Повний список займе кілька аркушів», — ділиться співзасновник Fintech Band Олег Гороховський.

Банк планує надавати кредитні ліміти до 100 000 грн з пільговим періодом до двох місяців, нараховувати високий відсоток на залишок власних коштів на картці, а також повертати відсотки від покупок (кешбек).

Окрім крутого застосунку, в арсеналі банку — термінали iBox (понад 5300 по всій країні), через це поповнення карт і робота з платежами буде зручнішою, ніж у будь-якому іншому банку.

«Ми дійшли висновку, що нам у партнери потрібні такі банки, які до цього не займалися картковим бізнесом або готові розлучитися з тією спадщиною, що в них є. Ми з iBox відкриваємо передзамовлення карт уже сьогодні. Тож якщо ви ще не встигли подати заявку, переходьте за посиланням https://ibox.ua і залишайте свої координати!» — закликає співзасновник Fintech Band Михайло Рогальський.

Про iBox Bank
У 2015 році власники мережі платіжних терміналів iBox придбали «Агрокомбанк». Спочатку це був класичний універсальний банк, який надавав усі види банківських послуг фізичним і юридичним особам.

Через зміну бізнес-моделі в бік mobile-only, керівництво банку прийняло рішення про закриття своїх відділень. Поточним клієнтам запропонують перейти на новий продукт восени цього року. До того часу поточні рахунки й картки працюватимуть у звичайному режимі.

Про Fintech Band
Fintech Band — IT-компанія, створена колишніми топ-менеджерами «ПриватБанку». Компанія надає IT-, маркетингові та операційні послуги банкам в Україні та інших країнах.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 451 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz