Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2018 » Июнь » 26 » «Ін Тайм» виводить на ринок новий продукт - одноразову термоупаковку

Размещение новостей компаний

«Ін Тайм» виводить на ринок новий продукт - одноразову термоупаковку

Распечатать: «Ін Тайм» виводить на ринок новий продукт - одноразову термоупаковку | Комментировать: «Ін Тайм» виводить на ринок новий продукт - одноразову термоупаковку
Український ринок E-commerce є одним з найбільш швидкозростаючих ринків у країнах Європи. За результатами дослідження Української міжбанківської Асоціації членів платіжних систем ЕМА спільно з компанією Gemius Україна, 26% українців регулярно здійснюють онлайн-покупки. І якщо раніше «основою» української інтернет-торгівлі були одяг, техніка і електроніка, то з 2017 року спектр купівельних інтересів почав розширюватися. Зростає популярність доставки додому продуктів харчування, почала користуватися більшою популярністю у інтернет-покупців також косметика і медикаменти. У зв'язку з цим у інтернет-магазинів виникає потреба у швидкій і якісній доставці цієї категорії товарів. У відповідь на ці виклики, «Ін Тайм» виводить на ринок новий продукт для сервісу доставки ZRUCHNA - одноразову термоупаковку.

Термоупаковка є власною розробкою компанії Ін Тайм і не має прямих аналогів на ринку України. Продукт в першу чергу призначений для доставки товарів, що вимагають дотримання температурного режиму.

«Проаналізувавши потреби ринку, ми зрозуміли, що на сьогоднішній день в Україні немає зручного способу доставки товарів, що вимагають дотримання температурного режиму. Ми поставили перед собою завдання розробити максимально зручний продукт як для рітейл-операторів, так і для кінцевого споживача. В результаті отримали одноразову Термоупаковку, яка ідеально поєднується з концепцією нашого сервісу доставки для інтернет-магазинів ZRUCHNA», - коментує генеральний директор компанії «Ін Тайм» Сергій Грачов.

Тепер, підприємствам, які реалізують продукцію, вимогливу до температури зберігання, таку як медикаменти, косметичні засоби, охолоджені і заморожені харчові продукти (категорії fresh і ultra fresh) і т.д., можна не турбуватися про збереження товарів. Згідно зі спільним тестуванням з партнерами FMCG-сектору, охолодженої (до 3° C) і замороженої (до -18° C) продукції, протягом перших 3-х годин транспортування температура всередині упаковки не змінюється, а в подальшому підвищується приблизно на 1° C на годину.

Термоупаковка ZRUCHNA пройшла всі необхідні санітарно-гігієнічні експертизи, в тому числі, має сертифікацію щодо доставки харчових продуктів і є запатентованою технологією.

Комплект термоупаковки має два ступені теплоізоляції. М'який пакет, виконаний з теплоізоляційного пакувального матеріалу, з клейким замком, забезпечує перший ступінь теплоізоляції. Теплоізоляційний матеріал, розміщений на внутрішньому боці коробки, забезпечує другу сходинку теплоізоляції. Завдяки такому поєднанню продукція буде максимально захищена від механічних впливів і впливу змін температури навколишнього середовища. Одноразова Термоупаковка може бути різних розмірів на 1 кг, 5 кг і 15 кг, що дозволить підібрати найбільш зручну упаковку для товарів.

Компанія «Ін Тайм» вийшла на ринок поштової логістики у 2002 році і стала однією з перших в Україні, заявивши про себе впровадженням сучасних сервісів, пов'язаних з доставкою. На сьогодні мережа «Ін Тайм» охоплює всю Україну і налічує понад 650 відділень і 1445 почтоматів.

Компанія здійснює міжнародну доставку до 220 країн світу. У структуру «Ін Тайм» входять ТОВ «Ін Тайм Фулфілмент» - компанія, яка надає комплекс складських послуг, і сервіс доставки ZRUCHNA - послуга для інтернет-магазинів, що працює у форматі same-day (день в день) в зручні для клієнта двогодинні інтервали доставки.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 237 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz