Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Медицина. Аптеки » 2018 » Декабрь » 6 » Індія – глобальна сила у фармацевтиці

Размещение новостей компаний

Індія – глобальна сила у фармацевтиці

Распечатать: Індія – глобальна сила у фармацевтиці | Комментировать: Індія – глобальна сила у фармацевтиці
У Києві відбувся бізнес-семінар, присвячений співробітництву з індійськими фармацевтичними та аюрведичними компаніями

Наприкінці листопада Київ відвідала Бізнес-делегація Ради сприяння експорту фармацевтичних препаратів Індії (PHARMEXCIL), в ході візиту в Україну відбулася зустріч з представниками понад 23-х індійських фармацевтичних та аюрведичних компаній. Організаторами заходу виступили Посольство Індії в Україні, Рада сприяння експорту фармацевтичних препаратів Індії (PHARMEXCIL) та Асоціація індійських фармацевтичних виробників (IPMA), за участю Української Асоціації Аюрведа-Йога.

Метою заходу був обмін комерційними можливостями, статистичними даними та обговорення питань двосторонньої торгівлі у фармацевтичній галузі. У заході взяли участь п. Рагхувеер Кіні, виконавчий директор Ради сприяння експорту фармацевтичних препаратів Індії (PHARMEXCIL), д-р Менон, президент Асоціації індійських фармацевтичних виробників (IPMA), представники провідних індійських фармацевтичних компаній та почесні гості: представники державних органів охорони здоров`я України, міжнародних організацій, профільних організацій, представники вітчизняного фарм бізнесу, дистриб`ютори, аптечні заклади, лікарі, представники ЗМІ та інші.
Індія займає важливе місце на ринку фармацевтики у світі.

Частка Індії у світовому ринку генериків становить 4.3% (без внутрішнього ринку Індії). Індія виробляє 65% від потреб ВООЗ у АКДС та БЦЖ та 90% вакцин проти кору. Більше 55% експорту Індії спрямовується до високо-регульованих ринків. Експортує вакцини до 150 країн. 8 з 20 найбільших компаній з виробництва генериків є індійськими.
Індія постачає 70% ліків, що розповсюджуються глобальними недержавними організаціями. Більше 1400 схвалених ВООЗ Сертифікатів GMP.

Пан Кіні, виконавчий директор Ради сприяння експорту фармацевтичних препаратів Індії (PHARMEXCIL) зазначив: «У 2017 р. індійські компанії отримали схвалення 304 заявок на скорочену процедуру реєстрації препаратів (Abbreviated New Drug Application — ANDA) від Управління з контролю за продуктами і лікарськими засобами США (Food and Drug Administration — FDA). З усього 70–80 мільярдного ринку генериків США на долю індійських припадає близько 30% за обсягом та 10% — у грошовому вираженні. Експорт індійської фармацевтичної продукції в США буде зростати, оскільки брендовані ліки на суму близько 55 млрд дол. стануть непатентованими протягом 2017–2019 рр.»«Протягом останнього десятиліття (2008-2017), USFDA схвалило 5020 Заявок на реєстрацію препаратів за скороченою процедурою, з яких індійські фармацевтичні компанії отримали погодження по 1695 заявкам, тобто майже 34%. При цьому USFDA схвалило 846 Заявок на реєстрацію препаратів за скороченою процедурою протягом 2017, що є найбільшою кількістю за десятиліття. Індійські фармацевтичні компанії отримали 304 погоджень, а це близько 36% від загальної кількості погоджень USFDA».
_____________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Індія – глобальна сила у фармацевтиці
Увеличить: Індія – глобальна сила у фармацевтиці Увеличить: Індія – глобальна сила у фармацевтиці
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 80 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz