Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2018 » Июль » 23 » Інформація стосовно рейсів YE5301 Київ-Барселона і YE5302 Барселона-Київ 23 липня

Размещение новостей компаний

Інформація стосовно рейсів YE5301 Київ-Барселона і YE5302 Барселона-Київ 23 липня

Распечатать: Інформація стосовно рейсів YE5301 Київ-Барселона і YE5302 Барселона-Київ 23 липня | Комментировать: Інформація стосовно рейсів YE5301 Київ-Барселона і YE5302 Барселона-Київ 23 липня
Пропонуємо до вашої уваги Інформацію стосовно рейсів YE5301 Київ-Барселона і YE5302 Барселона-Київ 23 липня

Рейс YE5301 Київ-Барселона, який здійснюється авіакомпанією YanAir на замовлення туроператора Join UP!, вилетів о 13:20 з аеропорту «Бориспіль». За даними YanAir затримка рейсу відбулася з технічних причин.

Туристам з інших міст Join UP! забезпечив трансфер, проживання і сніданок у готелі «Братислава» (Київ). Кияни мали змогу повернутися до аеропорту на призначений новий час вильоту.

Через затримку рейсу з Києва пов’язаний з ним переліт з Барселони до Києва (YE5302) очікується о 17:20. Туристи прибули до аеропорту, але не проходили паспортний і митний контроль. Згідно з нормами Міжнародного повітряного кодексу, відповідальність за пасажирів в аеропорту несе авіакомпанія. Водночас Join UP! надасть туристам, які затримуються в аеропорту Барселони, компенсацію за витрати на харчування у розмірі 15 євро на людину. Для оформлення компенсації Join UP! просить туристів подати заявку у відповідному порядку і додати супровідні документи (оригінали чеків, посадкові талони тощо).

Алгоритм дій для отримання компенсації

https://joinup.ua/news/kompensatsiya-dlya-turistov-algoritm-dejstvij/

Порядок звернення з рекламацією

https://joinup.ua/kontrol-kachestva/oformlenie-reklamatsij/

Компанія просить вибачення у туристів через затримку рейсів.

З представником компанії туристи можуть цілодобово зв’язатися за телефонами 044 303-9-303 та 0 800-30-9797.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 73 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz