Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2018 » Июнь » 20 » Інноваційні освітні проекти отримали грант у 1,5 мільйона гривень

Размещение новостей компаний

Інноваційні освітні проекти отримали грант у 1,5 мільйона гривень

Распечатать: Інноваційні освітні проекти отримали грант у 1,5 мільйона гривень | Комментировать: Інноваційні освітні проекти отримали грант у 1,5 мільйона гривень
Завершився конкурс освітніх проектів від Київстар у рамках міжнародної ініціативи Make Your Mark. 22 розробки від талановитих учителів середньоосвітніх шкіл 9 областей України були реалізовані завдяки гранту на загальну суму 1,5 млн грн.

Минулого року президент Київстар Петро Чернишов запросив талановитих та небайдужих до своєї справи вчителів взяти участь у конкурсі та отримати грант на реалізацію свого освітнього проекту в галузі точних наук. Понад 100 вчителів із 45 населених пунктів 19 областей України представили на конкурс унікальні ідеї, які не передбачені шкільною програмою та які не фінансує держава – це були основні критерії відбору.

«Найкращі інвестиції – в освіту, бо вони точно окупляться. Київстар постійно підтримує талановитих
школярів та студентів, а також учителів-інноваторів, які прагнуть підвищити якість навчання та
зробити його сучасним. Освічені люди стимулюють розвиток України», - вважає Петро Чернишов,
президент Київстар.

Нагадаємо, Make Your Mark - загальнонаціональна соціально-освітня ініціатива компанії «Київстар», що діє в рамках однойменної глобальної програми міжнародної групи компаній VEON з 2015 року. Проект спрямований на підтримку талановитих школярів, студентів-програмістів, стартаперів та молодих підприємців. Ініціатива передбачає підтримку українських школярів, які демонструють найкращі результати в точних дисциплінах - природничих науках, технологіях, включаючи інформаційні, а також в інженерії, робототехніці та математиці.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Інноваційні освітні проекти отримали грант у 1,5 мільйона гривень
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 212 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz