Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Медиарынок, pr и реклама » 2017 » Март » 24 » Інтернет-голосування починается!!!

Размещение новостей компаний

Інтернет-голосування починается!!!

Распечатать: Інтернет-голосування починается!!! | Комментировать: Інтернет-голосування починается!!!
Ви працюєте з рекламним продуктом та рекламними компаніями,тоді ми маємо до Вас прохання віддати свій голос в загальноотраслевому голосуванні й обрати Найліпший Рекламний Сувенір та Найліпшу Рекламну Компанію.

Голосування проводиться в рамках конкурсу "Корони Реклами".

Інтернет-голосування триватиме з 23 по 31 березня 2017 року, а 6-7 квітня 2017 року відвідувачі виставки RemaDays Kiev 2017 матимуть змогу побачити вживу заявлені на конкурс сувеніри й віддати за них свій голос.

Фінал конкурсу відбудеться 7 квітня 2017 року на території першого павільйону Міжнародного виставкового центру в Києві, Броварский проспект, 15 (станція метро "Лівобережна"), під час VIII виставки Реклами и Поліграфії RemaDays Kiev.

Також перейдіть за посиланням нижче та оберіть найліпші фірми 2017 року "Корони Реклами" в категоріях: remadays.com.ua/index.php/ua/forms/2357?email=info(at)kompass.ua/3a9080be

Виробник рекламних сувенірів

Імпортер рекламних сувенірів

Technology

Out&InDoor

Print Show

Голосування триває з 23 березня по 31 березня 2017 року. Результати будуть оголошені 6 квітня під час урочистого Вечора Учасників.

Конкурси проводить організатор виставки RemaDays Kiev.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 504 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz