Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2017 » Сентябрь » 16 » Ірина Ванникова зіграла в інтелектуальну гру “Розумашки” із гостями Форуму видавців у Львові

Размещение новостей компаний

Ірина Ванникова зіграла в інтелектуальну гру “Розумашки” із гостями Форуму видавців у Львові

Распечатать: Ірина Ванникова зіграла в інтелектуальну гру “Розумашки” із гостями Форуму видавців у Львові | Комментировать: Ірина Ванникова зіграла в інтелектуальну гру “Розумашки” із гостями Форуму видавців у Львові
Відома телеведуча, громадська діячка та мама двох дітей Ірина Ванникова презентувала в рамках Форуму видавців у Львові настільну гру “Розумашки” для веселих вечорів у колі сім'ї. Концепцію, завдання та ілюстрації до гри розробила команда однойменного дитячого журналу “Розумашки”, який видає холдинг CO-OP Media. Під час зустрічі пані Ванникова перевірила кмітливість та обізнаність гостей, пройшовши разом із ними кілька рівнів гри. А гостя, яка дала найбільше правильних відповідей, отримала комплект гри у подарунок.

“Коли в залі дорослі, студенти та діти наввипередки тягнуть руки, щоб дати правильну відповідь у грі “Розумашки”, стає абсолютно очевидно - видавці CO-OP Media пропонують успішний продукт. Фантастично цікава, розвиваюча гра на логіку та інтелект. Деякі завдання на підрахунок й мене примусили напружитися”, - поділилася враженнями пані Ванникова.

Вона переконана, що гра допоможе залучити до взаємодії всю сім’ю, створити привід для живого спілкування в умовах, коли батьки конкурують за увагу дітей із мультимедійною реальністю: “У світі тотального панування гаджетів, "морталкомбатів", "броділок" та іншої віртуальної чортівні, коли всі втикають у телефони, не вистачає простого людського спілкування в родині, в класі, в аудиторії, на відпочинку, навіть, на роботі. І ці "Розумашки" - класний комунікативний місточок від дорослих до дітей. Реально цікаво грати усім”.

Під час заходу також був представлений журнал “Розумашки”, концепція якого про розвиток дитини в ігровій формі і лягла в основу гри, а також книги американської серії “Шукач”, які в Україні видає холдинг CO-OP Media.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Ірина Ванникова зіграла в інтелектуальну гру “Розумашки” із гостями Форуму видавців у Львові
Увеличить: Ірина Ванникова зіграла в інтелектуальну гру “Розумашки” із гостями Форуму видавців у Львові Увеличить: Ірина Ванникова зіграла в інтелектуальну гру “Розумашки” із гостями Форуму видавців у Львові
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 250 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz