Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2019 » Февраль » 3 » Івано-Франківськ впроваджує безконтактну систему оплати проїзду в муніципальному транспорті від Visa та Ощадбанку

Размещение новостей компаний

Івано-Франківськ впроваджує безконтактну систему оплати проїзду в муніципальному транспорті від Visa та Ощадбанку

Распечатать: Івано-Франківськ впроваджує безконтактну систему оплати проїзду в муніципальному транспорті від Visa та Ощадбанку | Комментировать: Івано-Франківськ впроваджує безконтактну систему оплати проїзду в муніципальному транспорті від Visa та Ощадбанку
Visa та Ощадбанк продовжують розвиток інноваційної платіжної інфраструктури для громадського транспорту в регіонах України.

Завдяки спільному платіжному рішенню від партнерів відтепер і пасажири муніципального транспорту Івано-Франківська отримали змогу сплачувати за проїзд безконтактною платіжною карткою чи будь-яким NFC-пристроєм з функцією безконтактних платежів, зокрема смартфоном з Apple Pay чи G Pay.

Спочатку можливість оплачувати проїзд всіма безконтактними платіжними засобами будь-якого банку України та світу буде забезпечено на тролейбусах виробництва Graf&Stift, де мобільні термінали будуть розташовані біля водія. Найближчим часом термінали та стаціонарні валідатори з'являться в інших транспортних засобах КП «Електроавтотранс». Для здійснення оплати пасажирам достатньо торкнутися валідатора безконтактною платіжною карткою або NFC-пристроєм.

Крім підвищення комфорту пасажирів, спрощення обліку виручки, уможливлення планування маршрутів відповідно до потреб пасажирів, такий спосіб оплати також підвищує безпеку руху, адже водію не потрібно відволікатись на приймання готівки та видачу решти під час руху транспорту.
______________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Івано-Франківськ впроваджує безконтактну систему оплати проїзду в муніципальному транспорті від Visa та Ощадбанку
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 108 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz