Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2016 » Октябрь » 17 » Як безкоштовно отримати раніше конфісковане майно

Размещение новостей компаний

Як безкоштовно отримати раніше конфісковане майно

Распечатать: Як безкоштовно отримати раніше конфісковане майно | Комментировать: Як безкоштовно отримати раніше конфісковане майно
12 жовтня керівники ДП "СЕТАМ" провели семінар для представників соціальних установ, волонтерських та благодійних організацій, на якому розповіли, як безкоштовно отримати раніше конфісковане майно, що не було реалізовано на електронних торгах. Метою зустрічі є популяризація послуги безоплатної передачі серед дитбудинків, лікарень, шкіл, благодійних фондів та інших категорій установ, що потребують допомоги від держави.

З 5 жовтня ДП «СЕТАМ» розпочав продаж через аукціони арештованих в Україні земельних ділянок. Перші лоти уже розміщені на сайті. Деталі про те, як продаватиметься арештована земля в інтерв'ю від заступника генерального директора з юридичних питань ДП “СЕТАМ"

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 457 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz