Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » АПК » 2019 » Май » 15 » Як вирішити проблему низьких світових цін на малину?

Размещение новостей компаний

Як вирішити проблему низьких світових цін на малину?

Распечатать: Як вирішити проблему низьких світових цін на малину? | Комментировать: Як вирішити проблему низьких світових цін на малину?
Світові ціни на малину (як свіжу, так і заморожену) залишаються низькими вже декілька років поспіль, тож ця проблема буде однією із ключових, що пропонуються до обговорення під час десятої міжнародної конференції «Ягоди України: заморозка та свіжий ринок».

На думку профільних експертів, падіння світових цін напряму пов’язано з тим, що Україна буквально увірвалася до списку глобальних лідерів із постачання малини, потіснивши традиційних топів, таких як Польща чи Сербія. Більш того, динамічний розвиток галузі відбувається і в Боснії та Герцеговині, яка вже наступає на п’яти ключовим постачальникам малини.

Проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти» не міг не скористатися можливістю об’єднати ключових представників галузі із вказаних країн для пошуку шляхів виходу із ситуації на світовому ринку. Отже, у рамках конференції відбудеться круглий стіл на тему «Як вирішити проблему низьких світових цін на малину», участь у якому приймуть наступні експерти:
•Александар Лепосавіч, Інститут садівництва, Чачак, Сербія;

•Аднан Ходжич, плодовий розсадник Plant d.o.o., Боснія та Герцеговина;

•Дейян Зейяк, Центр біотехнологій Bijelo Polje, Чорногорія;

•Ірина Кухтіна, президент Асоціації «Ягідництво України».

У роботі круглого столу також будуть задіяні консультант FAO Бенжамін Торіч (Чорногорія) та Ліза Пальєтті, економіст інвестиційного центру FAO, та учасники ягідного бізнесу з України та Польщі, а його модератором виступить Андрій Ярмак, економіст інвестиційного центру FAO, Італія.

Нагадуємо, що конференція відбудеться 21-22 травня у конференц-залі Premier Hotel Rus, м. Київ, і цього року програма події буде включати:

•насичену пленарну частину конференції 21 травня – більше 20 спікерів із 8 країн світу (програма вже повністю сформована);

•експозицію технологій для ягідного бізнесу – більше 20 компаній-постачальників саджанців, технологій для вирощування, доробки та переробки ягід;

•практичний бізнес-тур до кооперативу «Агрофірма «Весна-2011» 22 травня - вирощування та маркетинг суниці садової, лохини високорослої, малини, смородини, порічки, ожини, ягоди у закритому ґрунті, комплекс охолодження та пакування;

•спеціальна делегація з 30-35 виробників ягід із Грузії, Молдови та Таджикистану, які прилітають до України за українським досвідом і практиками ягідного бізнесу.

Заявки на участь прийматимуться виключно до 17 травня.

Основна аудиторія конференції – виробники ягід (більше 60%), переробні підприємства, представники гуртових компаній та роздрібних мереж, постачальники саджанців, агрохімії, техніки та рішень для доробки, охолодження, пакування та переробки ягідних культур. Усього у конференції приймуть участь понад 250 делегатів із 10-12 країн.

Організатор події – проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти». Партнерами конференції виступають Fruitnet Media, Українська Плодоовочева Асоціація (УПОА) та проект East-Fruit. Підтримку конференції надає Київський картонно-паперовий комбінат.

З питань щодо участі, будь ласка, звертайтеся:

Олександра Манько,
+380 96 4337857
fruit.marketing@fruit-inform.com

_________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 76 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz