Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2018 » Июль » 8 » JoinUP! разом зі SkyUP Airlines запустили чартерні перевезення в Туніс та вивезли туристів

Размещение новостей компаний

JoinUP! разом зі SkyUP Airlines запустили чартерні перевезення в Туніс та вивезли туристів

Распечатать: JoinUP! разом зі SkyUP Airlines запустили чартерні перевезення в Туніс та вивезли туристів | Комментировать: JoinUP! разом зі SkyUP Airlines запустили чартерні перевезення в Туніс та вивезли туристів
Перший рейс Київ-Монастір відправив на відпочинок 184 туриста вранці 7 липня. Надалі рейси в рамках власної чартерної програми JoinUP! до Тунісу будуть відбуватися кожної суботи.

Зворотним рейсом Монастір-Київ, який приземлився в аеропорту «Київ» 7 липня о 17:15, SkyUP Airlines і JoinUP! перевезли в Україну 65 туристів туроператора «Оазис» та 94 туриста JoinUP, які затрималися в Тунісі через інцидент між Bravo Airlines та туроператором «Оазис». Туристи Join UP! мали повернутися з відпочинку 4-5 липня, але після відміни рейсу компанії Bravo Airlines туроператор Join UP! вирішив забрати їх в Україну вже власним чартерним рейсом компанії SkyUP Airlines, запуск якого був запланований на 07 липня 2018 року. На цей час компанія JoinUP! за власний рахунок продовжила тури своїм туристам.

Join UP! продовжує працювати над відновленням програми польотів після збоїв, які нещодавно сталися у партнерських авіакомпаній.

Як один з найбільших туроператорів в Україні Join UP! щоденно здійснює 18-20 рейсів. Так, 5 липня здійснено 19 рейсів, які перевезли понад 3,5 тис. туристів з України і стільки ж повернулися з відпочинку додому; 6 липня 18 рейсів перевезли близько 3,5 тис. туристів і стільки ж повернулися з відпочинку додому. З початку 2018 року близько 450 тис. туристів Join UP! отримали можливість відпочивати на популярних курортах в 42 країнах світу. По всіх турах, які реалізує Join UP!, відпочинок у готелях гарантований, оскільки ще на початку року компанія здійснила передоплату за номерний фонд на весь літній сезон.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: JoinUP! разом зі SkyUP Airlines запустили чартерні перевезення в Туніс та вивезли туристів
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 159 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz