Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2016 » Декабрь » 15 » Кабмін затвердив добудову багаторівневого паркінгу та нове підвищення зарплат у ДП МА «Бориспіль»

Размещение новостей компаний

Кабмін затвердив добудову багаторівневого паркінгу та нове підвищення зарплат у ДП МА «Бориспіль»

Распечатать: Кабмін затвердив добудову багаторівневого паркінгу та нове підвищення зарплат у ДП МА «Бориспіль» | Комментировать: Кабмін затвердив добудову багаторівневого паркінгу та нове підвищення зарплат у ДП МА «Бориспіль»
На засіданні Кабінету міністрів України у середу 14 грудня 2016 року, Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» успішно захистило коригування фінансового плану підприємства на 2016 рік. Відповідно, уряд затвердив низку пріоритетних проектів розвитку ДП МА «Бориспіль», серед яких добудова багаторівневого паркінгу та підвищення заробітної платні трудовому колективу аеропорту.

Рішення про внесення вказаних коригувань до фінплану ДП МА «Бориспіль» було прийняте керівництвом аеропорту за підсумками першого півріччя 2016 р., у зв'язку зі значним перевиконанням затвердженого фінансового плану на поточний рік. Відповідно до відкоригованого фінплану ДП МА «Бориспіль» планує до кінця 2016 року розпочати проектні роботи з добудови одного крила багаторівневого паркінгу на 1000 паркомісць. На реалізацію даного проекту планується виділення близько 100 млн грн. Попередньо введення об’єкта в експлуатацію очікується до кінця літа 2017 року.

Нагадаємо, що до цього часу не вирішене питання про повернення ДП МА «Бориспіль» коштів від банку «Фінбанк» компанії-забудовника, яка розпочала будівництво паркінгу. Незважаючи на судові рішення на користь аеропорту, ДП МА «Бориспіль» до цього часу не вдається отримати суму акредитиву. Керівництво аеропорту розраховує, що з огляду на ухвалення Кабміном добудови паркінгу, правоохоронні та контролюючі органи у свою чергу ефективно посприяють у виконанні судових рішень на користь ДП МА «Бориспіль».

Відповідно до затвердженої у середу редакції фінплану ДП МА «Бориспіль» також здійснить збільшення окладів персоналу аеропорту. До цього сумарно зростання зарплат робітників «Борисполя» менше ніж за рік склало 50%. Важливі будівельні роботи та додаткове зростання заробітної платні планується забезпечити за рахунок надпланового прибутку підприємства, що складає більше ніж 800 млн грн.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 328 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz