Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Февраль » 5 » Картка «Мані на кармані легка» від ОТП Банку – це кредитка БЕЗ КОМІСІЙ!

Размещение новостей компаний

Картка «Мані на кармані легка» від ОТП Банку – це кредитка БЕЗ КОМІСІЙ!

Распечатать: Картка «Мані на кармані легка» від ОТП Банку – це кредитка БЕЗ КОМІСІЙ! | Комментировать: Картка «Мані на кармані легка» від ОТП Банку – це кредитка БЕЗ КОМІСІЙ!
Сучасний темп життя і реальні потреби споживачів вносять свої корективи і в наповнення банківських продуктів.

Здійснюючи активний аналіз ринку і пошук нових можливостей для своїх клієнтів, ОТП Банк випустив сенсаційну кредитну картку «Мані на кармані легка», яка поєднала всі можливі переваги і звільнилася від недоліків (комісій).

Кредитна картка «Мані на кармані легка» - це картка БЕЗ КОМІСІЙ:

ü Безкоштовне зняття готівки!

ü Безкоштовне обслуговування картки!

ü Безкоштовне СМС-інформування!

ü Період пільгового використання кредитних коштів до 55 днів!

ü Додаткова перевага – можливість швидкої розстрочки на товар у мережі Ельдорадо!

«Активному українцю для комфортного користування фінансами і здійснення життєвих планів потрібна відповідна кредитна картка. Яка? - Така, яка передбачає і достатній кредитний ліміт, і подовжений пільговий період, і безкоштовне зняття готівки, і обслуговування картки без будь-яких комісій, і бонусне СМС-інформування, а також додаткові переваги. Ми в ОТП Банку завжди намагаємося робити можливим те, що здається неможливим. Картка «Мані на кармані легка» - ще один приклад цього», - зазначила Леся Сирота, Директор з продажу роздрібного бізнесу та управління мережею АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, минулого року ОТП Банк був вкотре удостоєний нагороди MasterCard в номінації «Bank 2017: High-Quality Card Portfolio», що є логічним результатом цілеспрямованої діяльності банку щодо вдосконалення і розширення застосування клієнтами карткових продуктів банку.

Картковий портфель ОТП Банку включає унікальні карткові пропозиції, які поєднують надійність (технології безконтактної оплати Mastercard і 3D Secure), зручність користування коштами (безкоштовний Інтернет-банкінг OTP Smart), кредитний ліміт, програми лояльності (зокрема, Mastercard Rewards® і «Mastercard Більше »), бонуси і привілеї від партнерів, консьєрж-сервіс тощо.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Картка «Мані на кармані легка» від ОТП Банку – це кредитка БЕЗ КОМІСІЙ!
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 382 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz