Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Маркетинг » 2018 » Декабрь » 20 » Харків налагоджує співпрацю з Монако у сфері інновацій та стартапів

Размещение новостей компаний

Харків налагоджує співпрацю з Монако у сфері інновацій та стартапів

Распечатать: Харків налагоджує співпрацю з Монако у сфері інновацій та стартапів | Комментировать: Харків налагоджує співпрацю з Монако у сфері інновацій та стартапів
Харківська міська рада планує розпочати співпрацю з урядом Князівства Монако у сфері розвитку інноваційних і стартап-проектів.

Про це повідомила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська.

18 грудня вона взяла участь у церемонії вручення підприємницьких нагород «Trophees de l'entrepreneuriat», яка пройшла в Монако під патронатом принца Альберта II.

Під час візиту Вікторія Грецька-Миргородська обговорила з головою уряду князівства Стефаном Валері співробітництво у сфері розвитку інноваційних проектів і стартапів. Також представники міськради відвідали стартап-центр «Monacotech». Під час зустрічі учасники поділилися досвідом роботи зі стартапами в Монако і Харкові та обговорили стратегію розвитку стартап-руху в місті.

Вікторія Грецька-Миргородська зазначила, що директор стартап-центру «Monacotech» Фабріс Марке висловив бажання взяти участь у розвитку стартап-руху в Харкові.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Харків налагоджує співпрацю з Монако у сфері інновацій та стартапів
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 115 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz