Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Производство » 2019 » Май » 26 » ХАРВЕРСТ працює над новими замовленнями

Размещение новостей компаний

ХАРВЕРСТ працює над новими замовленнями

Распечатать: ХАРВЕРСТ працює над новими замовленнями | Комментировать: ХАРВЕРСТ працює над новими замовленнями
Харківський верстатобудівний завод «ХАРВЕРСТ» продовжує активно працювати над новими замовленнями.

Як зазначає директор верстатобудівного дивізіону Павло Андрющенко, ХАРВЕРСТ зараз посилено працює як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках. Пожвавлення верстатобудівної галузі позитивно позначилося на діяльності підприємства.

«Сьогодні наш портфель замовлень поповнюється новими контрактами. Наприклад, ми підписали контракт з виконання капітального ремонту вальцешліфувального верстата моделі ХШ-5-20Н24 для української металургійної компанії ПрАТ «МК" Азовсталь "», – розповідає П. Андрющенко.

За його словами, верстат прибув на ХАРВЕРСТ після демонтажу. Контракт передбачає повне відновлення верстата до паспортних даних. Проект буде реалізований в кілька етапів: відновлення базових поверхонь вузлів верстата, виготовлення і заміна зношених деталей, комплектація сучасною системою управління й іншими комплектуючими, пуско-наладка верстата на території заводу, розбирання, транспортування, складання та введення в експлуатацію на території «Азовсталь».

Крім цього, підприємство активно розвиває міжнародні відносини. Серед замовників ХАРВЕРСТ – світові промислові компанії.

«Підприємство виграло тендер на поставку запасних частин до вальцешліфувальних верстат для міжнародної сталеливарної компанії «НЛМК». Також ми продовжуємо активно працювати на ринку Словенії та Латвії з нашими партнерами – підписані контракти на поставку запасних частин для круглошліфувальних верстатів виробництва ХАРВЕРСТ. На даний момент запасні частини проходять випробування, після чого будуть готові до відвантаження», – додав Павло Андрющенко.

Промисловість оживає і міцніє, і підприємства оновлюють свій верстатний парк.

«Харківський верстатобудівний завод, як надійний та перевірений часом виробник, здатний повною мірою забезпечити потреби в якісних і високоточних верстатах не тільки вітчизняних промисловців, а й зовнішніх ринків», – підвів підсумок П. Андрющенко.
________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 113 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz