Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2017 » Ноябрь » 22 » Хіміки ХПІ проведуть для школярів майстер-клас з приготування солодощів

Размещение новостей компаний

Хіміки ХПІ проведуть для школярів майстер-клас з приготування солодощів

Распечатать: Хіміки ХПІ проведуть для школярів майстер-клас з приготування солодощів | Комментировать: Хіміки ХПІ проведуть для школярів майстер-клас з приготування солодощів
23 листопада вчені кафедри технології жирів та продуктів бродіння НТУ «ХПІ» проведуть для школярів майстер-клас «Вкусняшка». Це другий освітній захід у рамках нового проекту про напрямки роботи кафедри.

Кожен учасник майстер-класу зможе спробувати себе у ролі кондитера. Школярі опанують технології приготування цукерок, кремів, бісквітів разом зі студентами, викладачами та професіоналами корпорації «Бісквіт-Шоколад» —випускниками кафедри, а також продегустують ці солодощі.

Дата і час: 23 листопада 2017 року, четвер, початок — 16.00.

Місце проведення: НТУ «ХПІ» (вул. Кирпичова, 2), технічний корпус, 2 поверх, кафедра технології жирів і продуктів бродіння.

Координатор проекту: Олена Іванівна Мочалова, тел: 093-49-84-313; 066-745-64-68.

Нагадаємо, перший майстер-клас вчених кафедри технології жирів та продуктів бродіння НТУ «ХПІ» був присвячений технологіям виготовлення косметичних засобів. Захід об’єднав школярів, студентів, викладачів і роботодавців. Гостям розповіли не лише про особливості роботи на підприємствах, що виробляють косметичну продукцію, а й продемонстрували процес створення таких засобів. Більш докладно про майстер-клас — у сюжеті телепроекту ХПІ «Світ освіти».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Хіміки ХПІ проведуть для школярів майстер-клас з приготування солодощів
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 251 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz